סקירה כללית של YouTube Premium בישראל?

סקירה כללית של YouTube Premium בישראל?

YouTube Premium הוא שירות מנוי המספק גישה לסרטון ללא פרסומות, הפעלה לא מקוונת והפעלה ברקע ב-YouTube. YouTube Premium זמין ביותר מ-60 מדינות, כולל ישראל. בפוסט זה בבלוג, ניתן לכם סקירה כללית של YouTube Premium בישראל.

 

האם YouTube Premium שווה את זה?

מאז שהוצגה לראשונה YouTube Premium, היו הרבה ויכוחים אם זה שווה את המחיר או לא. ישנם מספר גורמים שונים שיש לקחת בחשבון בעת קבלת החלטה זו.

ראשית, הבה נבחן מה אתה מקבל עם YouTube Premium. בתור התחלה, אתה מקבל חוויה ללא פרסומות. זה יכול להיות יתרון עצום אם אתה מוצא את עצמך כל הזמן מופרע על ידי פרסומות בזמן שאתה מנסה לצפות בסרטונים. בנוסף, אתה מקבל גישה לתוכן בלעדי שאינך יכול למצוא בשום מקום אחר. זה כולל תוכניות וסרטים מקוריים מכמה מהיוטיוברים האהובים עליך. לבסוף, אתה גם מקבל גישה למוזיקה של YouTube המאפשרת לך להאזין למוזיקה ללא פרסומות וללא חיבור לאינטרנט.

כעת, לאחר שבדקנו מה אתה מקבל עם YouTube Premium, בואו נסתכל על העלות. יוטיוב פרימיום עולה 11.99 דולר לחודש בישראל. זה אולי נראה כמו הרבה, אבל כשאתה משווה את זה לשירותי סטרימינג אחרים כמו Netflix או Hulu, זה למעשה די סביר. בנוסף, אם תבטל את המנוי שלך בכל עת, עדיין תהיה לך גישה לכל התוכן שכבר הורדת.

אז, האם הפרימיום של YouTube שווה את זה? בסופו של דבר, החלטה זו מסתכמת בהעדפה אישית. אם אתה מוצא את עצמך כל הזמן מופרע על ידי פרסומות או אם אתה רוצה גישה לתוכן בלעדי, YouTube Premium עשוי להיות שווה את המחיר. עם זאת, אם לא אכפת לך לצפות במודעות ואינך מעוניין בתוכן בלעדי, ייתכן שתרצה להישאר עם הגרסה החינמית של YouTube.

 

אילו תכונות יש ל-YouTube Premium?

סקירה כללית של YouTube Premium בישראל?

YouTube Premium הוא שירות מנוי המספק צפייה ללא פרסומות בתוכן YouTube, כמו גם גישה לתכנות מקוריות בלעדיות, כגון YouTube Originals. בנוסף, המנויים מקבלים גם גישה ל-YouTube Music Premium, שירות הזרמת מוזיקה נפרד.

הנה רשימה של כל התכונות שיש ל-YouTube Premium להציע:

צפייה ללא פרסומות: זהו היתרון העיקרי של YouTube Premium. אתה יכול לצפות בכל סרטון יוטיוב מבלי להידרש למודעות מעצבנות. זה כולל גם צפייה ללא פרסומות ב-YouTube Originals.

הפעלה ברקע: עם YouTube Premium, אתה יכול להמשיך להאזין למוזיקה או לצפות בסרטונים גם כשאתה יוצא מהאפליקציה או מכבה את המסך.

הורדת סרטונים: תוכל להוריד סרטונים למכשיר הנייד שלך כדי לצפות במצב לא מקוון מאוחר יותר. זה נהדר כאשר אתה בדרכים ואין לך חיבור לאינטרנט זמין.

YouTube Music Premium: זהו שירות הזרמת מוזיקה נפרד הכלול במנוי YouTube Premium שלך. בעזרתו תוכלו להאזין למוזיקה ללא פרסומות, להוריד שירים ואלבומים להאזנה לא מקוונת ולקבל גישה לתוכן בלעדי.

 

כיצד להירשם ליוטיוב פרימיום בישראל

כדי להירשם ל-YouTube Premium בישראל, תצטרך לבצע את השלבים הבאים:

 1. עבור אל אתר YouTube Premium.
 2. לחץ על כפתור "התחל ניסיון חינם".
 3. הזן את כתובת הדוא"ל והסיסמה שלך.
 4. לחץ על כפתור "הירשם".
 5. הזן את פרטי התשלום שלך ולחץ על כפתור "הירשם".
 6. לאחר שנרשמת, תוכל לצפות בסרטוני יוטיוב ללא פרסומות ולהוריד אותם לצפייה במצב לא מקוון.

 

YouTube בסיסי לעומת YouTube Premium

סקירה כללית של YouTube Premium בישראל?

ישנם שני סוגים של YouTube: Basic ו-Premium. Basic היא הגרסה החינמית הנתמכת בפרסומות של YouTube שכולם מכירים ואוהבים. YouTube Premium, לעומת זאת, הוא שירות מנוי בתשלום המציע חוויה ללא פרסומות, כמו גם גישה לתוכן ותכונות בלעדיות.

אז מה ההבדל בין Basic לפרימיום? בואו נסתכל:

YouTube בסיסי:

 • נתמך במודעות
 • גישה לכל הסרטונים הציבוריים
 • איכות וידאו רגילה

 

YouTube Premium:

 • ללא פרסומות
 • גישה לתוכן ולתכונות בלעדיות (למשל, תוכניות מקוריות, סרטים וכו')
  • האזנה למוזיקה ללא פרסומות עם YouTube Music Premium
  • הזרמת וידאו ברזולוציה גבוהה עד איכות 4K Ultra HD
  • הפעלה ברקע כדי שתוכל להמשיך לצפות תוך כדי שימוש באפליקציות אחרות או כשהמסך שלך כבוי

כפי שאתה יכול לראות, YouTube Premium מציע הרבה תכונות נהדרות שאינן זמינות ב-YouTube בסיסי. אם אתה מישהו שרוצה חוויה נטולת פרסומות, או אם אתה מחפש גישה לתוכן בלעדי, אז YouTube Premium היא בהחלט הדרך ללכת.

YouTube Premium עולה כעת 11.99 $ לחודש בארצות הברית. מחיר זה עשוי להשתנות בהתאם למיקום שלך. לדוגמה, בקנדה, YouTube Premium עולה $12.99 לחודש.

אתה יכול להירשם ל-14 יום ניסיון חינם של YouTube Premium כדי לראות אם זה מתאים לך. לאחר סיום תקופת הניסיון, תחויב אוטומטית במחיר החודשי אלא אם תבטל את המנוי.

 

מהן היתרונות של YouTube Premium?

כחבר YouTube Premium, תקבל סרטונים ללא פרסומות, צפייה במצב לא מקוון, הפעלה ברקע וגישה ל-YouTube Music. תוכל גם להוריד סרטונים לצפייה במצב לא מקוון במכשיר הנייד שלך.

חברי YouTube Premium בישראל יקבלו גם גישה לתוכן בלעדי מהיוצרים הישראלים המובילים. זה כולל תוכן של יוטיוברים פופולריים כמו דודי ישראלים ויוני זילברשטיין.

YouTube Premium מציע דרך מצוינת לשפר את חוויית YouTube שלך. אם אתה מחפש חוויה נטולת פרסומות, צפייה במצב לא מקוון או הפעלה ברקע, YouTube Premium הוא אפשרות מצוינת. בנוסף, אם אתה רוצה גישה לתוכן בלעדי של יוצרים ישראלים מובילים, YouTube Premium הוא הדרך ללכת.

 

כמה עולה YouTube Premium בישראל?

YouTube Premium הוא שירות מנוי המספק גישה ללא פרסומות ל-YouTube, YouTube Music ו-YouTube Originals. זה עולה $11.99 לחודש בארצות הברית, אבל התמחור משתנה לפי מדינה. בישראל יוטיוב פרימיום עולה ₪39 לחודש.

 

YouTube Premium זמין תמורת תשלום חודשי

סקירה כללית של YouTube Premium בישראל?

YouTube Premium זמין תמורת תשלום חודשי בישראל. זה מאפשר למשתמשים לצפות בסרטונים ללא מודעות, להוריד סרטונים לצפייה במצב לא מקוון ולגשת לתוכן בלעדי. YouTube Premium כולל גם מנוי ל-YouTube Music, המעניק למשתמשים גישה ללא פרסומות למיליוני שירים וסרטוני מוזיקה.

 

שאלות נפוצות

-מה זה YouTube Premium?

 

YouTube Premium הוא שירות מנוי שמביא חוויית צפייה ללא פרסומות לכל YouTube, כולל כל הסרטונים, YouTube Music ו-YouTube Gaming. בנוסף, ניתן להוריד סרטונים ולשמור אותם לצפייה במצב לא מקוון.

 

האם YouTube Premium בחינם?

לא, YouTube Premium אינו בחינם. זה עולה 11.99 $ לחודש בארה"ב, והמחיר משתנה לפי מדינה.

 

איך אני מקבל פרימיום של YouTube?

אתה יכול להירשם ל-YouTube Premium כאן.

 

אילו תכונות כלולות ב-YouTube Premium?

YouTube Premium כולל צפייה ללא פרסומות, הפעלה ברקע והורדה לא מקוונת ב-YouTube וב-YouTube Music. בנוסף, אתה מקבל גישה ל-YouTube Originals, שהם תוכניות וסרטים בלעדיים שנוצרו על ידי YouTube.

 

האם YouTube Premium זמין בישראל?

כן, YouTube Premium זמין בישראל.

 

סיכום

אם אתה בישראל ומחפש דרך לקבל גישה ל-YouTube Premium, יש כמה אפשרויות זמינות עבורך. אתה יכול לרכוש מנוי דרך חנות Google Play, להירשם לתקופת ניסיון בחינם דרך ספקים ניידים מסוימים, או להשתמש בשירות VPN כדי לעקוף מגבלות אזוריות. בכל אפשרות שתבחר, תוכל ליהנות מכל ההטבות שיש ל-YouTube Premium להציע, כולל סטרימינג ללא פרסומות, הפעלה ברקע ותוכן בלעדי.

 

דילוג לתוכן