כמה עולה שיפוץ דירה מהיסוד

כמה עולה שיפוץ דירה מהיסוד?

אם אתם שואלים כמה עולה שיפוץ דירה מהיסוד, התשובה היא שהפרויקטים מהסוגים האלו יכולים להסתכם בעשרות אלפי שקלים או במאות אלפי שקלים. זכרו, המחיר מאוד תלוי במה אתם עושים ועד כמה עמוק אתם נכנסים לתשתיות, באילו חומרים תשתמשו, בסוג הקבלן שתבחרו לפרויקט ועוד.

מה כולל שיפוץ דירה מהיסוד?

כאשר שואלים כמה עולה לשפץ דירה מהיסוד שלה, חשוב קודם כל להבין מה כולל שיפוץ דירה מהיסוד, ומה בעצם אתם רוצים להוציא לפועל במהלך השיפוץ. לצורך העניין, השיפוץ עשוי לכלול עבודות הריסה ופינוי וכן עבודות בנייה, עיצוב וגמר, כאשר אלו יכללו הריסת קירות, פינוי פסולת בניין, עבודות אינסטלציה ועבודות חשמל, עבודות גבס, עבודות טיח וריצוף, עבודות נגרות, עבודות צבע, התקנת כלים סניטריים ועוד. בין לבין כל אלו, כמובן שחשוב לקחת בחשבון את המצב של התשתיות, ועד כמה עמוק אתם רוצים להיכנס אליהן פנימה כדי להחליף אותן.

מחירון שיפוצים לדירות מהיסוד שלהן

בין אם אתם מעוניינים להוציא לפועל שיפוץ דירה מסוג כזה או מסוג אחר, ריכזנו עבורכם מחירון שיפוץ דירה. לאחר שתעברו על המחירים הבאים, תוכלו לקבל קנה מידה פחות או יותר של עלות השיפוץ הכללית. עם זאת, יש לקחת בחשבון את ההמלצה הבאה: במקביל להגדרת התקציב, כדאי להכין בצד סכום כסף מסוים עבור הוצאות לא צפויות, נניח כ-15% – 20% מהסכום של השיפוץ. למידע ולמחיר שיפוץ דירה מהיסוד שלה, קראו את הנתונים הבאים:

  • שיפוץ דירה קומפלט: עתיד לעלות כ-60,000 – 150,000 ₪ כולל תשתיות, ריצוף, התקנת כלים סניטריים, צבע ועוד.
  • שיפוץ חדר מקלחת קומפלט: אמור לעלות כ-8,500 – 12,000 ₪ בהנחה שאתם מעוניינים ברמת גימור סטנדרטית.
  • שדרוג מטבח: כולל החומרים והעבודה, המחיר צפוי לנוע בין כ-2,000 – 4,500 ₪ למ"ר.
  • שיפוץ דירת 50 – 60 מ"ר: כ-60,000 – 115,000 ₪ ₪ כולל חומרים ועבודה.
  • שיפוץ דירת 70 – 100 מ"ר: שיפוץ זה עתיד לעלות בין 75,000 – 145,000 ₪ ברמת גימור סטנדרטית.
  • שיפוץ דירת 5 חדרים מהיסוד: שיפוץ זה אמור לעלות בין כ-95,000 ₪ לבין 175,000 ₪, תלוי בסוג השיפוץ ומה שהוא כולל.
  • שיפוץ בית פרטי מהיסוד: שיפוצים בבתים פרטיים עתידים לעלות בין טווחי מחירים ממוצעים של כ-4,500 – 6,000 ₪ למ"ר.

לסיכום, מה משקל מוניטין הקבלן בקביעת המחיר?

בסופו של דבר, המוניטין של הקבלן והניסיון שלו מהווים פקטורים משמעותיים בקביעת המחיר הסופי שתצטרכו לשלוף מהכיס שלכם. לכן, ההמלצה הכי נכונה היא לערוך השוואת מחירים בין קבלני שיפוצי דירות מהיסוד, מה שיכול להוזיל באופן משמעותי את המחירים הסופיים של הפרויקט. עם זאת, קחו בחשבון שהשיפוץ עתיד לכלל הסתייעות בכל מיני בעלי מקצוע שונים, ככה שמומלץ לערות את השוואת העלויות בכל פעם שבה אתם מעוניינים לשכור את השירותים של איש מקצוע כזה או אחר.

דילוג לתוכן