,קרדיט ל Anıl Karakaya באתר PEXELS

כמה עולה פתיחת סתימה בביוב חיצוני?

פתיחת סתימות יכולה להתבצע בעזרתו של שרברב מיומן או באמצעות משאית אשר נקראת ביובית. ככה או ככה, הבחירה באנשי המקצוע הנכונים משליכה ישירות על הצלחת העבודה, כך שחשוב לבחור נכון. רגע לפני שמזמינים אנשי מקצוע לפתיחת סתימות ביוב חיצוני, קראו כאן מידע שידייק את השירות עבורכם.

לפי מה קובעים את המחיר?

מחיר פתיחת סתימה בביוב חיצוני נקבע בהתאם לכמה היבטים שונים, כאשר מיקום הסתימה הספציפי הוא הפקטור הראשון שצריך לקחת בחשבון. לצורך העניין, סתימה בצינורות פנימיים בדרך כלל תהיה זולה יותר, כיוון שהגישה אליהן קלה יותר. מנגד, סתימה בצינורות חיצוניים עשויה להיות יקרה יותר, כיוון שהיא דורשת עבודה מורכבת, כמו למשל חפירה ואף פירוק של אלמנטים שונים על מנת להגיע לצנרת. נוסף על כך, יש להביא בחשבון את 2 הפרמטרים הבאים:

  • השיטה שבה משתמשים על מנת לאתר את הסתימה: בדרך כלל יהיה מדובר בשימוש במצלמה תרמית, אך גם ניתן לאתר סתימות עם גז ובאמצעים אחרים.
  • השיטה אשר באמצעותה פותחים את הסתימה: בעוד כי ניתן להשתמש לעיתים בספירלה חשמלית, במקרים אחרים יהיה צורך להזמין ביובית, או לבצע שטיפת קווי ביוב.

אז, כמה השירות עולה?

מחפשים איש מקצוע עבור פתיחת סתימה בביוב חיצוני? ובכן, המחירים בהחלט עשויים להשתנות בצורה משמעותית בין אנשי המקצוע השונים. לאחר שהצלבנו מחירים מכמה מקורות שונים, הזמינו פתיחת סתימה בביוב לפי טווחי המחירים הבאים:

  • עם ביובית: מחיר פתיחת סתימה עם ביובית אמור לנוע בין כ-550 – 850 ₪.
  • פתיחת סתימת שורשי עצים: עבודה זו גם היא מתבצעת בעזרת ביובית, ואמורה להיות מתומחרת בין כ-1,250 – 1,800 ₪.
  • פתיחת סתימה בביוב חיצוני: עלות העבודה עתידה לנוע בין כ-500 – 850 ₪.
  • פתיחת סתימה עם ספירלה חשמלית: כ-300 – 450 ₪ בגין פתיחת סתימה פשוטה.

יש לציין, במקרים מסוימים עשויות להתלוות עלויות נוספות למחיר פתיחת הסתימה, למשל כמו פירוק ריצוף. לכן חשוב לקבל מראש הצעת מחיר קונקרטית ככל הניתן.

טיפים להזמנת פתיחת סתימות ביוב

אם אתם מחפשים טיפים להזמנת אנשי מקצוע עבור פתיחת סתימות ביוב חיצוני, הטיפ הכי טוב שנוכל לתת לכם הוא הטיפ הבא: אל תתפשרו על שני דברים – איכות השירות והמחיר שלו. בעזרת השוואת מחירים אתם תוכלו מצד אחד למצוא אנשי מקצוע עם ביקורות טובות ודירוגים גבוהים, ומצד שני, תוכלו למצוא אנשי מקצוע אשר מציעים שירות במחיר אטרקטיבי.

לכן, ההמלצה היא לקבל מספר הצעות מחירים שונות, עדיף לא פחות מ-3, ולבחור בחברה הנכונה שתגיע אליכם לתקן את הביוב. כל עוד תקפידו על סקר שוק אשר כולל השוואת עלויות, אתם צפויים לחסוך עשרות אחוזים על הזמנת שירות זה של פתיחת סתימות. ישנם בימינו אתרי השוואת מחירים, ככה שזה די פשוט, רק צריך להשאיר בהם פנייה.

דילוג לתוכן