כמה עולה ניתוח קיצור קיבה בישראל?

כמה עולה ניתוח קיצור קיבה בישראל?

אם אתם שוקלים ניתוח לקיצור קיבה, חשוב לדעת מה העלות בישראל. הליך זה עשוי לעלות ביוקר, אך בעזרת מחשבון העלויות שלנו תוכלו לקבל הערכה מדויקת יותר מה תהיה העלות הכוללת.

עלויות ניתוח מעקף קיבה בישראל עשויות להשתנות בהתאם להליך הספציפי שתבחרו, אך בממוצע, עלות הניתוח נעה בסביבות 14,000$.

מהו ניתוח מעקף קיבה?

ניתוח מעקף קיבה הוא סוג של ניתוח הרזיה המסייע לאנשים לרדת במשקל על ידי הקטנת גודל הקיבה. זה יכול להקל על לאכול פחות ולשמור על המשקל שלך. הניתוח נעשה דרך חתך קטן בצד הבטן (הבטן העליונה). לאחר מכן המנתח מסיר חלק מהבטן שלך (הכיס), ויוצר "מעקף" קטן סביב שאר הבטן. מעקף זה מאפשר למזון לעבור פחות מהר, כך שאתה אוכל פחות ומקבל יותר סיפוק מהאוכל.

הניתוח נעשה בדרך כלל על אנשים שהם בני 18 לפחות ויש להם לפחות סיבוך בריאותי אחד הקשור להשמנה, כגון סוכרת מסוג 2, מחלות לב או לחץ דם גבוה.

העלויות הממוצעות לניתוח מעקף קיבה בישראל משתנות בהתאם למנתח ולפרוצדורה, אך בדרך כלל נעות בין כ-11,000 לש"ח ל-16,000 ש"ח לניתוח. העלויות עשויות לכלול גם הוצאות רפואיות, כגון תרופות לסיבוכים לאחר ניתוח, טיפול מעקב ושיקום. בהתאם למקרה הספציפי שלך, עשויות להיות נחוצות כמה עלויות נוספות, כגון ייעוץ דיאטה או תרופות לירידה במשקל.

מהם היתרונות של ניתוח מעקף קיבה?

כמה עולה ניתוח קיצור קיבה בישראל?

ניתוח מעקף קיבה הוא הליך כירורגי המסייע לאנשים לרדת במשקל ולשפר את בריאותם. זהו סוג של ניתוח הרזיה שמקטין את גודל הקיבה על ידי יצירת כיס קיבה חדש מהמעי הדק. הניתוח יכול לעזור לאנשים לרדת עד 100 פאונד (45 ק"ג) בסך הכל.

ישנם יתרונות רבים לניתוח מעקף קיבה, כולל:

  1. ירידה במשקל וב-BMI. ניתוח מעקף קיבה יכול לגרום לירידה במשקל וב-BMI, כמו גם לשיפור רמות הכולסטרול ושליטה בסוכר בדם.
  2. שיפור בלחץ הדם ובריאות הלב. ניתוח מעקף קיבה יכול לשפר את לחץ הדם ובריאות הלב על ידי הפחתת כמות הלחץ על מערכת הלב וכלי הדם.
  3. בריאות כללית משופרת. ניתוח מעקף קיבה יכול לשפר את הבריאות הכללית על ידי הפחתת הסיכון לפתח מחלות הקשורות להשמנה כגון סוכרת מסוג 2, מחלות לב וסוגים מסוימים של סרטן.
  4. סיכון מופחת למוות ממחלות הקשורות להשמנה. מוות ממחלות הקשורות להשמנה הוא אחד מגורמי המוות השכיחים ביותר בקרב מבוגרים בארצות הברית כיום. על ידי הפחתת הסיכון לפתח מחלות אלו, ניתוח מעקף קיבה עשוי למלא תפקיד חשוב במניעת מקרי מוות מהשמנה-

כמה עולה ניתוח קיצור קיבה בישראל?

אם אתם מעוניינים בניתוח מעקף קיבה, כדאי שתדעו שעלות ההליך יכולה להשתנות מאוד בהתאם למקום מגוריכם. בישראל, למשל, אחת האפשרויות הכירורגיות הפופולריות היא כריתת הקיבה בשרוול לפרוסקופי, שעלותה יכולה להגיע בין 8,000 ל-14,000 דולר. עם זאת, יש גם הרבה אפשרויות אחרות זמינות שמחירן נע בין $6,000 ל-$25,000. אז זה באמת תלוי בצרכים ובתקציב הספציפיים שלך.

סוגי ניתוחי מעקף קיבה

ניתוח מעקף קיבה הוא סוג של ניתוח הרזיה המסייע לך לרדת במשקל על ידי הקטנת גודל הקיבה. זה הליך אמבולטורי שאתה יכול לעשות על בסיס אשפוז או חוץ. העלות הממוצעת של ניתוח מעקף קיבה בישראל נעה סביב ש"ח 58,000.

יתרונות וחסרונות של ניתוח מעקף קיבה

ניתוח מעקף קיבה, הידוע גם בשם מעקף קיבה Roux-en-Y, הוא הליך הרזיה המסייע לאנשים לרדת במשקל על ידי הקטנת גודל הקיבה. הניתוח פועל על ידי הסרת חלק מהקיבה והפנייתה כך שהיא לא תעבוד ביעילות כמו פעם. זה יכול להוביל לירידה במשקל ולשיפור בקרת הסוכר בדם.

ישנם יתרונות וחסרונות לניתוח מעקף קיבה, והעלות תשתנה בהתאם למקום מגוריכם. להלן כמה טיפים לגבי כמה עולה ניתוח מעקף קיבה במדינות שונות:

כמה עולה ניתוח קיצור קיבה בישראל?

בארה"ב, ניתוח מעקף קיבה עולה בדרך כלל בסביבות 25,000 דולר. מחיר זה עשוי לעלות בהתאם למרפאה שתבחר ולמיקומך.

בישראל, ניתוח מעקף קיבה עולה בדרך כלל בסביבות 15,000-25,000 דולר. מחיר זה עשוי להשתנות בהתאם למרפאה שתבחר ולמיקומך.

ניתוח מעקף קיבה הוא בדרך כלל יקר יותר מסוגים אחרים של הליכי הרזיה, כגון דיאטה או פעילות גופנית, אך יש לו סיכוי גבוה יותר להצליח במונחים של ירידה במשקל לטווח ארוך.

יתרונות וחסרונות של ניתוח מעקף קיבה

עלות ניתוח מעקף קיבה בישראל נע בין ש"ח 5,000 – ש"ח 10,000. העלות תלויה בבית החולים בו נעשה הניתוח, ובסוג פעולת מעקף הקיבה. רוב בתי החולים מציעים סולם הזזה עבור אלה שאינם יכולים להרשות לעצמם לשלם מראש.

תופעות הלוואי השכיחות ביותר של ניתוח מעקף קיבה הן כאב ונפיחות. הניתוח יכול גם להוביל לירידה בתיאבון, בחילות ועצירות. ניתוח מעקף קיבה לא תמיד מצליח במניעת עלייה במשקל, וחלק מהמטופלים עלולים לחזור במשקל לאחר הניתוח.

ניתוח מעקף קיבה הוא הליך בטוח יחסית. עם זאת, ניתן לחוות סיבוכים, כולל זיהום, דימום ומוות.

עלויות הכרוכות בניתוח מעקף קיבה בישראל

עלות ניתוח מעקף קיבה בישראל יכולה להיות די יקרה. העלות הממוצעת לניתוח מעקף קיבה בישראל היא כ-53,000$. עם זאת, מחיר זה משתנה בהתאם למיקום ולמנתח המבצע את הניתוח.

מה החיסרון האפשרי בניתוח מעקף קיבה?

יכול להיות חיסרון פוטנציאלי כלשהו לביצוע ניתוח מעקף קיבה, כגון סיבוכים אפשריים מהניתוח עצמו, או בעיות בירידה במשקל או תחזוקה לאחר הניתוח. בנוסף, מכיוון שמעקף קיבה הוא הליך פולשני יותר מניתוחי הרזיה אחרים, הוא עשוי להיות יקר יותר.

מהי תוחלת החיים לאחר ניתוח מעקף קיבה?

הרבה אנשים עשויים לתהות כמה זמן הם יחיו לאחר ניתוח מעקף קיבה. ככלל, תוחלת החיים לאחר ניתוח מעקף קיבה ארוכה בסביבות 10-15 שנים מאשר אנשים שלא עברו את הניתוח. עם זאת, ישנם גורמים רבים שיכולים להשפיע על מספר זה, ולכן חשוב לדון במקרה האישי שלך עם מנתח לפני קבלת החלטות כלשהן.

סיכום

אם אתם חושבים על ניתוח קיצור קיבה בישראל, חשוב להבין את העלויות הכרוכות בכך. ניתוח יכול לעלות בין 25,000 אירו ל-50,000 אירו, תלוי במגוון גורמים, כמו מורכבות הניתוח ומצבך הבריאותי. לפני קבלת החלטה אם לעבור ניתוח מסוג זה או לא, הקפד לדבר עם מנתח מנוסה שיוכל לתת לך הערכה מלאה.

שאלות נפוצות

כמה עולה ניתוח קיצור קיבה בישראל?

ניתוח מעקף קיבה הוא טיפול יעיל ביותר להשמנה שיכול להפחית באופן דרמטי את מספר הקלוריות שאתה אוכל, מה שמוביל לירידה במשקל. הניתוח בדרך כלל אינו מכוסה בביטוח, אך עשוי להיות זמין באמצעות Medicaid או תוכניות ממשלתיות אחרות. הערכות עלויות עבור מעקף קיבה משתנות, אך בדרך כלל נעות בין 10,000 ל-25,000 דולר.

 

דילוג לתוכן