כמה עולה ניתוח קטרקט עם עדשת מולטיפוקל בישראל

כמה עולה ניתוח קטרקט עם עדשת מולטיפוקל בישראל

ניתוח קטרקט הוא ניתוח גדול שיכול לשחזר את הראייה שלך. במאמר זה נעמוד על עלות ניתוח קטרקט בעדשת מולטיפוקל בישראל. כמו כן, נספק מידע כיצד לחשב את עלות הניתוח והאם זה כדאי עבורך. עלות ניתוח קטרקט עם עדשת מולטיפוקל תשתנה בהתאם למיקום המטופל, ביטוח בריאות וגורמים נוספים. עם זאת, העלות הממוצעת לניתוח מסוג זה היא בסביבות 4,000 דולר.

אם אתם שוקלים ניתוח קטרקט עם עדשת מולטיפוקל, חשוב להתייעץ עם רופא עיניים על מנת לקבל הערכה מדויקת של העלות וכדי לקבוע האם הניתוח מתאים לכם. מטופלים רבים מוצאים שהעלות הכוללת של ניתוח קטרקט שווה את זה מכיוון שהוא משפר את הראייה שלהם באופן דרמטי.

מהו ניתוח קטרקט?

הקטרקט הוא עכירות של עדשת העין. עם הזמן, עכירות זו עלולה לגרום לירידה בראייה.

ישנם שני סוגים של ניתוח קטרקט:

-הראשון נקרא ניתוח קטרקט מסורתי ומשתמש בעדשה אחת וגדולה יותר.

-השני נקרא ניתוח עדשות מולטיפוקל ומשתמש במספר עדשות קטנות יותר.

ניתוח קטרקט מסורתי הוא בדרך כלל יקר יותר מניתוח עדשות מולטיפוקל. העלות הממוצעת לניתוח קטרקט מסורתי בישראל היא כ-9,000 ש"ח (2,700 דולר). העלות הממוצעת לניתוח עדשות מולטיפוקל היא כ-4,000 ש"ח (1,100 דולר).

אם יש לך אובדן ראייה חמור או אם הקטרקט נמצא באזור קשה במיוחד לטיפול, העלות עשויה להיות גבוהה יותר.

כמה עולה ניתוח קטרקט עם עדשת מולטיפוקל בישראל?

אין תשובה אחת לשאלה זו מאחר שעלות ניתוח קטרקט תשתנה בהתאם למספר גורמים, לרבות מיקום ביצוע הניתוח וסוג העדשה שבה נעשה שימוש. עם זאת, בממוצע, ניתוח קטרקט עם עדשת מולטיפוקל יכול לעלות בישראל למעלה מ-7,000 דולר. 

סוגי ניתוחי קטרקט

כמה עולה ניתוח קטרקט עם עדשת מולטיפוקל בישראל

ישנם שלושה סוגים של ניתוח קטרקט: חד צדדי, דו צדדי ומולטיפוקל.

ניתוח עדשות מולטיפוקל הוא הסוג הפופולרי ביותר מכיוון שיש לו הכי פחות תופעות לוואי והוא הכי פחות יקר.

העלות הממוצעת של ניתוח קטרקט בעדשת מולטיפוקל בישראל היא כ-4,000 ש"ח. ניתוח קטרקט חד צדדי הוא הסוג הנפוץ ביותר בארצות הברית. זה נעשה בעין אחת בלבד ובעלות מעט גבוהה יותר מניתוח דו-צדדי.

כמה עולה בישראל ניתוח קטרקט בעדשת מולטיפוקל?

ישנם סוגים רבים של ניתוחי קטרקט זמינים, אך עדשות מולטיפוקל הן הנפוצות ביותר. עדשות מולטיפוקל עוזרות לשפר את הראייה גם למרחקים קרובים וגם למרחקים, מה שהופך אותן למושלמות עבור אנשים עם בעיות קטרקט.

עלות ניתוח קטרקט עם עדשה מולטיפוקל יכולה להשתנות בהתאם למרכז הניתוחי ולסוג העדשה שבה נעשה שימוש. רוב המרכזים גובים כ-3,000 דולר עבור ניתוח בתוספת 1,000 דולר עבור העדשה. ישנן גם כמה מרפאות פרטיות שמציעות מחירים נמוכים יותר, אך ייתכן שהן לא יהיו זמינות בכל האזורים.

מהו ניתוח קטרקט עם עדשת מולטיפוקל?

קטרקט הוא עכירות של עדשת העין שיכולה להפחית את הראייה. זוהי אחת ממחלות העיניים הנפוצות ביותר, והיא יכולה לקרות לכל אדם מעל גיל 50.

ישנם שני סוגים של ניתוח קטרקט: פתוח וסגור. ניתוח פתוח כולל הסרת הקטרקט באמצעות סכין ניתוח ואזמל. ניתוח סגור משתמש בעדשה מיוחדת כדי להחליף את העדשה העכורה.

העלות של ניתוח קטרקט עם עדשה מולטיפוקל עשויה להשתנות בהתאם לסוג הניתוח, היכן הוא מבוצע, וכיסוי ביטוח הבריאות שלך. העלות החציונית לניתוח קטרקט פתוח עם עדשת מולטיפוקל היא 6,900 דולר בארצות הברית, בעוד שהעלות החציונית לניתוח קטרקט סגור היא 8,600 דולר.

איך עובד הניתוח?

ניתוח קטרקט הוא הליך להסרת העדשה העכורה בעין. המנתח ישתמש בעדשה מולטיפוקל כדי להסיר את הקטרקט. עדשה זו נועדה לתקן בעיות ראייה שונות.

עלות ניתוח קטרקט משתנה בהתאם למיקום ולסוג העדשה בשימוש. עלויות אופייניות נעות בין 5,000 ל-10,000 דולר.

מהן תופעות הלוואי האפשריות של ניתוח קטרקט עם עדשה מולטיפוקל?

לניתוח קטרקט עם עדשה מולטיפוקל עלולות להיות תופעות לוואי אפשריות כמו ראייה מטושטשת, סנוור ורגישות לאור. על המטופלים לדון בתופעות הלוואי האפשריות הללו עם הרופא שלהם לפני שהם עוברים את הניתוח. המטופלים צריכים גם להיות מודעים לכך שניתוח קטרקט עלול לגרום לירידה בחדות הראייה. מטופלים השוקלים ניתוח קטרקט צריכים לדון בציפיותיהם וצרכיהם עם הרופא שלהם.

מהו קטרקט ומה גורם לו?

כמה עולה ניתוח קטרקט עם עדשת מולטיפוקל בישראל

קטרקט הוא עכירות של עדשת העין המתרחשת כתוצאה מנזק או הזדקנות. הגורמים השכיחים ביותר לקטרקט הם ניוון מקולרי הקשור לגיל וסוכרת.

קטרקט גורם לראייה מטושטשת ועלול להוביל לעיוורון אם לא מטפלים בו. ניתוח קטרקט בעדשת מולטיפוקל עולה בישראל כ-11,000 ש"ח.

היתרונות של ניתוח קטרקט עם עדשת מולטיפוקל

ניתוח קטרקט עם עדשת מולטיפוקל היא אופציה מצוינת למטופלים המחפשים שיפור בראייה. זוהי דרך מצוינת לשפר את הראייה הכללית שלך על העולם ויכולה לספק לך ראייה ברורה וברורה. הנה כמה מהיתרונות של ניתוח קטרקט עם עדשה מולטיפוקל:

  1. זה יכול לשפר את הראייה הכללית שלך. עדשת מולטיפוקל משפרת את בהירות הראייה שלך על ידי פיזור האור באופן שווה יותר על פני העין. זה מביא לראיה טובה יותר של העולם, גם מקרוב וגם מרחוק יותר.
  2. הוא מספק תפיסת עומק משופרת. עם עדשת מולטיפוקל, תוכלו לראות עצמים בעומקים גדולים יותר, מה שיקל בהרבה על הניווט המרחבי. תוכל לראות בצורה ברורה יותר במצבי חושך או תאורה חלשה.
  3. זה יכול לעזור להפחית עומס עיניים וכאבי ראש. ניתוח קטרקט עם עדשה מולטיפוקל יכול לסייע בהפחתת עומס עיניים וכאבי ראש, שכן הוא יקל עליך להתמקד במשימות. זה יכול לשפר את איכות החיים הכללית ואת תחושת הרווחה הכללית שלך.

סיכום

ניתוח קטרקט עם עדשת מולטיפוקל עלול להיות יקר מאוד בישראל. המחירים יכולים לנוע בין ש"ח 30,000 לש"ח 350,000, וההליך עצמו בדרך כלל אורך כשעתיים. הקפד לדבר עם רופא העיניים שלך על העלויות של ניתוח קטרקט עם עדשת מולטיפוקל בישראל לפני קביעת תור.

ניתוח קטרקט עם עדשת מולטיפוקל הוא ניתוח גדול שיכול לשחזר את הראייה. במאמר זה נעמוד על עלות ניתוח קטרקט בעדשת מולטיפוקל בישראל. כמו כן, נספק מידע כיצד לחשב את עלות הניתוח והאם זה כדאי עבורך. עלות ניתוח קטרקט עם עדשת מולטיפוקל תשתנה בהתאם למיקום המטופל, ביטוח בריאות וגורמים נוספים. עם זאת, העלות הממוצעת לניתוח מסוג זה היא בסביבות 4,000 דולר.

אם אתם שוקלים ניתוח קטרקט עם עדשת מולטיפוקל, חשוב להתייעץ עם רופא עיניים על מנת לקבל הערכה מדויקת של העלות וכדי לקבוע האם הניתוח מתאים לכם. מטופלים רבים מוצאים שהעלות הכוללת של ניתוח קטרקט שווה את זה מכיוון שהוא משפר את הראייה שלהם באופן דרמטי.

מהו ניתוח קטרקט?

הקטרקט הוא עכירות של עדשת העין. עם הזמן, עכירות זו עלולה לגרום לירידה בראייה. ישנם שני סוגים של ניתוח קטרקט:

-הראשון נקרא ניתוח קטרקט מסורתי ומשתמש ביחיד

שאלות נפוצות

כמה עולה בישראל ניתוח קטרקט בעדשת מולטיפוקל?

אין תשובה חד משמעית לשאלה זו מכיוון שעלות ניתוח קטרקט תשתנה בהתאם למיקום ולסוג העדשה המושתלת. עם זאת, מחקר אחד שפורסם ב-The International Journal of Ophthalmology מצא כי העלות הממוצעת של ניתוח קטרקט עם עדשת מולטיפוקל בישראל הייתה 11,879 אירו (14,573 דולר ארה"ב). 

 

 

דילוג לתוכן