כמה עולה ניתוח הקטנת חזה בישראל?

כמה עולה ניתוח הקטנת חזה בישראל?

ניתוח הקטנת חזה הוא הליך שכיח שנשים רבות עוברות מסיבות שונות. במאמר זה נבחן את עלות ניתוח הקטנת חזה בישראל וניתן לך מושג למה לצפות כשתעבור את התהליך. העלות הממוצעת של ניתוח הקטנת חזה בישראל נעה בסביבות 5,000 דולר. מחיר זה עשוי להשתנות בהתאם למנתח ולהליך הספציפי שאתה עובר.

 

מטרת ניתוח הקטנת חזה

ישנן סיבות רבות לכך שאישה תרצה לעבור ניתוח הקטנת חזה. חלק מהנשים מגלות שהשדיים שלהן גדולים ולא נוחים, בעוד שאחרות עשויות להתחרט על שדיים גדולים כשהן מתבגרות. ניתוח הקטנת חזה יכול לעזור להקטין את גודל החזה של האישה ולהפוך אותם לפרופורציונליים יותר לגופה.

ניתן להמליץ על ניתוח הקטנת חזה גם אם אישה עברה הריונות מרובים או אם שדיה הפכו קשים להזזה ולתמוך בהם. ניתוח הקטנת חזה יכול גם לעזור להפחית את הסיכון לסרטן השד.

ישנם מספר סוגים שונים של ניתוחי הקטנת חזה, ולכל אחד יתרונות וסיכונים משלו. כמה סוגים נפוצים של ניתוח הקטנת חזה כוללים:

כריתת לומפקטומיה: זהו הסוג הנפוץ ביותר של ניתוח הקטנת חזה וכולל הסרה בלבד של הלומן (הרקמה המייצרת חלב) מתעלות החלב. זה משאיר את השדיים מוצקים יותר ומפחית את הסיכוי להנקה עתידית.

זהו הסוג הנפוץ ביותר של ניתוח הקטנת חזה וכולל הסרה של הלומן בלבד (הרקמה מייצרת החלב) מתעלות החלב. זה משאיר את השדיים מוצקים יותר ומפחית את הסיכוי להנקה עתידית. כריתת שד: זהו סוג נרחב יותר של ניתוח הקטנת חזה, שבו מסירים את כל השד או חלק ממנו. היתרון של כריתת שד על פני כריתת גוש הוא שהיא משאירה שדיים במראה טבעי יותר ללא צלקות נראות לעין. עם זאת, כריתת שד נושאת סיכון גבוה יותר לסיבוכים, כולל זיהום בפצע, טראומה רגשית וסיכון גבוה יותר לפתח תסמונת שלאחר כריתת השד.

זהו סוג נרחב יותר של ניתוח הקטנת חזה, בו מסירים את כל השד או חלק ממנו. היתרון של כריתת שד על פני כריתת גוש הוא שהיא משאירה שדיים במראה טבעי יותר ללא צלקות נראות לעין. עם זאת, כריתת שד נושאת סיכון גבוה יותר לסיבוכים, כולל זיהום בפצע, טראומה רגשית וסיכון גבוה יותר לפתח תסמונת שלאחר כריתת השד. הרמת חזה: ניתוח זה משמש בדרך כלל לשיפור הבולטות והסימטריה של השדיים. זה כולל הסרת עודפי עור ושומן מסביב לשדיים, מה שמקנה להם מראה מוצק יותר.

ניתוח זה משמש בדרך כלל לשיפור הבולטות והסימטריה של השדיים. זה כולל הסרת עודפי עור ושומן מסביב לשדיים, מה שמקנה להם מראה מוצק יותר. טיפולים perioperative (לפני ניתוח): אלה כוללים תרופות להרגעת עצבים לפני ניתוח, אנטיביוטיקה להפחתת הסיכון לזיהום במהלך הניתוח ותרופות כאב להפחתת אי נוחות במהלך הניתוח.

 

סוגי ניתוחים להקטנת חזה

כמה עולה ניתוח הקטנת חזה בישראל?

ישנם סוגים רבים של ניתוחי הקטנת חזה. השכיחה ביותר היא כריתת שד, המסירה את כל השדיים. הליכים אחרים כוללים כריתת גוש (הסרה של הרקמה הסרטנית בלבד), טיפול בקרינה כדי לכווץ את הגידולים וניתוח זעיר פולשני הנקרא TBR (הקטנת חזה גזורה).

כריתת שד: הסוג הנפוץ ביותר של ניתוח הקטנת חזה הוא כריתת שד. הליך זה מסיר את כל השדיים. כריתת שד יכולה להיעשות בניתוח פתוח או בניתוח סגור. הניתוח הפתוח מסוכן יותר, אך עשוי להיות טוב יותר עבור אנשים שרוצים להיות מסוגלים להביא ילדים לעולם. הניתוח הסגור פחות מסוכן ויכול להיות טוב יותר לאנשים שלא רוצים להביא ילדים לעולם.

כריתת חזה: כריתת גוש הוא סוג פחות נפוץ של ניתוח הקטנת חזה שמסיר רק את הרקמה הסרטנית. כריתת גוש עשויה להיעשות כניתוח פתוח או סגור.

טיפול בקרינה: טיפול בקרינה משמש לעתים קרובות יחד עם סוגים אחרים של ניתוחי הקטנת חזה כדי לכווץ גידולים. הליך זה יכול להיעשות כניתוח פתוח או סגור.

TBR: TBR הוא הליך כירורגי זעיר פולשני שמסיר את רקמת השד מתחת לשריר החזה. הליך זה נעשה לרוב כניתוח פתוח.

 

הליך של ניתוח הקטנת חזה

ישנן פעולות כירורגיות רבות שניתן לעשות כדי להקטין את גודל השדיים. הסוג הנפוץ ביותר של ניתוח הקטנת חזה הוא ניתוח הקטנת חזה. סוג זה של ניתוח מסיר רקמת שד עודפת, או באמצעות חתך כירורגי או על ידי חיתוך והסרה של רקמות בודדות.

עלות ניתוח הקטנת חזה משתנה בהתאם להליך ולמיקום. ככלל, ניתוח הקטנת חזה בישראל נוטה להיות יקר יותר מאשר במדינות אחרות, אך מחיר זה תלוי במגוון גורמים, כמו מורכבות הניתוח וזמינותם של מתקנים רפואיים איכותיים.

במקרים מסוימים, מבטחים עשויים לכסות חלק או כל העלות של ניתוח הקטנת חזה. אם אתה שוקל הליך מסוג זה, חשוב לדבר עם חברת הביטוח שלך כדי לברר אם היא מכסה אותו ומהם סכומי הכיסוי.

 

הוראות טיפול לאחר ניתוח הקטנת חזה

כמה עולה ניתוח הקטנת חזה בישראל?

מיד לאחר הניתוח, ירשמו לך משככי כאבים ויומלץ על שיכוך קל. אם אתה חווה נפיחות יתר או כאב קיצוני לאחר הניתוח, אנא התקשר למנתח שלך מיד.

אתה רשאי לחדש את כל הפעילויות כנסבל 24 שעות לאחר הניתוח. עם זאת, יש לחזור לפעילות מלאה שבועיים לאחר הניתוח. אנא עיין בטבלה שלהלן לקבלת מידע ספציפי על רמות פעילות מומלצות:

רמת פעילות שבועיים לאחר הניתוח

אין פעילות

פעילות קלה

פעילות מתונה

פעילות כבדה

הגבלות על נסיעות

 

זכור כי הגבלות נסיעה עשויות לחול בהתאם למקרה האישי שלך. אנא התייעץ עם המנתח שלך לקבלת מידע נוסף לפני הנסיעה.

רמת פעילות שבועיים לאחר הניתוח

אין פעילות

פעילות קלה

פעילות מתונה

פעילות כבדה

הגבלות על נסיעות

 

עלות ניתוח הקטנת חזה בישראל?

בישראל, ניתוח הקטנת חזה יכול לעלות בין 5,000 ל-15,000 דולר. המחירים משתנים בהתאם למנתח ולסוג הניתוח המבוצע.

ניתוח הקטנת חזה הוא הליך פופולרי בישראל, וישנם מנתחים בעלי מוניטין רבים המציעים טיפול איכותי.

ניתוח הקטנת חזה הוא אחד הניתוחים הנפוצים ביותר המבוצעים בישראל. ישנם מנתחים רבים המציעים הליך זה, ועלות הניתוח תשתנה בהתאם למנתח, לסוג הניתוח להקטנת חזה המבוצע והיכן הוא מבוצע. באופן כללי, ניתוח הקטנת חזה יעלה בין 8,000 ל-12,000 דולר.

 

כמה זמן לוקח ניתוח הקטנת חזה?

אין מסגרת זמן מוגדרת לכל תהליך הניתוח להקטנת חזה. עם זאת, לרוב הניתוחים נמשכים כשעה. לחלק מהמנתחים עשויים להיות מקרים מסובכים יותר הדורשים זמן ניתוח ארוך יותר, אך ההליך הממוצע אורך כשעה.

*שימו לב שזמן הניתוח של כל מטופל עשוי להשתנות בהתאם למנתח, גודל ומצב השדיים, כמו גם גורמים נוספים.

 

שחזור שד לאחר ניתוח הקטנת חזה

כמה עולה ניתוח הקטנת חזה בישראל?

כאשר בוחנים ניתוח חזה, חשוב להבין את האפשרויות השונות והעלויות הכרוכות בכך. ככלל, ניתוח הקטנת חזה עולה בישראל בין 4,000 ל-6,000 דולר. בנוסף, מנתחים מסוימים עשויים לגבות תשלום נוסף עבור הליכים מסוימים או עבור יצירת תוצאה טבעית יותר.

אם את שוקלת שחזור חזה לאחר ניתוח הקטנת חזה, יש כמה דברים שכדאי לזכור. ראשית, סביר להניח שהעלות של ניתוח משחזר תהיה גבוהה בהרבה מהעלות של הניתוח המקורי שלך. שנית, יש סיכוי טוב שתצטרכו לעבור ניתוחים נוספים כדי להשיג את המראה הרצוי. לבסוף, היו מוכנים לבלות מספר חודשים לאחר הניתוח בריפוי והסתגלות לגוף החדש שלכם.

 

שאלות נפוצות

כמה עולה ניתוח הקטנת חזה בישראל?

העלות של ניתוח הקטנת חזה עשויה להשתנות בהתאם למיקום ולסוג הניתוח המבוצע, אך היא בדרך כלל בין 6,000 ל-12,000 דולר. הביטוח עשוי לכסות חלק מהעלות או את כולה, בהתאם לפוליסה.

 

האם ישנם סיכונים הקשורים לניתוח הקטנת חזה?

לרוב הנשים יש תוצאה טובה לאחר ניתוח הקטנת חזה. עם זאת, ישנם כמה סיכונים פוטנציאליים הקשורים להליך, כולל זיהום, דימום, נזק עצבי וסיבוך ניתוחים קוסמטיים (CSC) כגון עיוות קפסולו-בראלי. מנתח מוסמך ידון איתך בסיכונים אלו לפני הניתוח.

 

כמה זמן לוקח להתאושש מניתוח הקטנת חזה?

זמן ההחלמה לאחר ניתוח הקטנת חזה משתנה בהתאם לאדם, אך הוא בדרך כלל כשבוע אחד. רוב הנשים יכולות לחזור לפעילות רגילה תוך שבועיים מהניתוח.

 

סיכום

ניתוח הקטנת חזה הוא הליך פופולרי שנשים רבות בוחרות מסיבות קוסמטיות. בישראל, ניתוח הקטנת חזה עולה בדרך כלל בין 10,000 ל-20,000 ש"ח. טווח מחירים זה עשוי להשתנות בהתאם למנתח, לסוג הניתוח המבוצע ולניסיון של המנתח. אם את מעוניינת לעבור ניתוח הקטנת חזה בישראל, חשוב לעשות את המחקר ולמצוא צוות כירורגי מנוסה שיוכל להעניק לך טיפול איכותי.

 

דילוג לתוכן