כמה עולה מנוי לנטפליקס בישראל?

כמה עולה מנוי לנטפליקס בישראל?

נטפליקס הוא שירות סטרימינג המציע מגוון רחב של תוכניות טלוויזיה עטורי פרסים, סרטים, אנימה, סרטים דוקומנטריים ועוד באלפי מכשירים המחוברים לאינטרנט. אתה יכול לצפות כמה שאתה רוצה, מתי שאתה רוצה בלי פרסומת אחת – הכל במחיר חודשי נמוך אחד. תמיד יש משהו חדש לגלות ותוכניות טלוויזיה וסרטים חדשים מתווספים מדי שבוע! אנו נעשה סקירה מהירה של מחירי נטפליקס בישראל כדי שתוכל לראות איך זה בהשוואה למדינות אחרות.

 

מה זה נטפליקס?

נטפליקס הוא שירות סטרימינג לסרטים ותוכניות טלוויזיה. יש בו ספרייה של סרטים ותוכניות טלוויזיה לבחירה. אתה יכול לצפות בתוכניות וסרטים עם או בלי מודעות. יש לו גם תכונה בשם "Netflix Originals" שהם סרטים ותוכניות טלוויזיה שנעשו על ידי נטפליקס. נטפליקס זמינה במכשירים רבים, כולל סמארטפונים, טאבלטים, מחשבים, טלוויזיות וקונסולות משחקים.

 

כיצד להירשם לנטפליקס

כמה עולה מנוי לנטפליקס בישראל?

על מנת להירשם לנטפליקס בישראל, תצטרכו ליצור חשבון ולרכוש מנוי. נטפליקס מציעה שלוש תוכניות מנוי שונות: Basic, Standard ו-Premium.

בסיסי: עם התוכנית הבסיסית, אתה יכול לצפות בנטפליקס על מסך אחד בכל פעם בהגדרה סטנדרטית (SD).

סטנדרטי: עם התוכנית הסטנדרטית, אתה יכול לצפות בנטפליקס בשני מסכים בו זמנית בחדות גבוהה (HD).

פרימיום: עם תוכנית הפרימיום, אתה יכול לצפות בנטפליקס על ארבעה מסכים בו-זמנית ברזולוציה גבוהה במיוחד (UHD).

כדי ליצור חשבון ולהירשם למנוי, בצע את השלבים הבאים:

 1. עבור אל netflix.com.
 2. לחץ על "כניסה" בפינה הימנית העליונה של העמוד.
 3. לחץ על "צור חשבון חדש". 4. הזן את כתובת הדוא"ל שלך וצור סיסמה. 5. לחץ על "המשך". 6. בחר את המדינה ואת העדפת השפה שלך. 7 בחר איזו תוכנית מנוי תרצה לרכוש ולחץ על "המשך". 8 הזן את פרטי התשלום שלך ולחץ על "התחל חברות". וזה הכל! כעת נרשמת לנטפליקס.

 

תוכניות המנויים השונות של נטפליקס

נטפליקס מציעה שלוש תוכניות מנוי שונות: Basic, Standard ו-Premium.

בסיסי: תוכנית בסיסית מעניקה לך גישה לכל הקטלוג של נטפליקס של תכניות טלוויזיה וסרטים על מסך אחד בכל פעם בהגדרה סטנדרטית (SD). המחיר לתוכנית Basic הוא ₪33.90 לחודש.

סטנדרטי: תוכנית הסטנדרט מאפשרת לך לצפות בכל קטלוג תוכניות הטלוויזיה והסרטים של נטפליקס על שני מסכים בו-זמנית בהפרדה גבוהה (HD). המחיר לתכנית הסטנדרטית הוא ₪41.90 לחודש.

פרימיום: תוכנית הפרימיום מעניקה לך גישה לכל הקטלוג של נטפליקס של תוכניות טלוויזיה וסרטים על ארבעה מסכים בו-זמנית ב- Ultra High Definition 4K (UHD). המחיר לתוכנית פרימיום הוא ₪49.90 לחודש.

 

אילו תוכניות וסרטים זמינים בנטפליקס בישראל?

נטפליקס ישראל מציעה מבחר גדול של סרטים ותוכניות טלוויזיה. להלן כמה מהכותרים הזמינים כעת:

Breaking Bad, Better Call Saul, The Walking Dead, Game of Thrones, שרלוק, בית הקלפים, Narcos, Stranger Things, Ministerio del Tiempo, La Casa de Papel, 3%, Dark

כמה עולה מנוי לנטפליקס בישראל?

כמו כן, ניתן למצוא סרטים וסדרות טלוויזיה ישראליות רבות בנטפליקס, כגון:

פאודה, שטיסל, כשגיבורים עפים, הנסיך הירוק. נטפליקס מארחת כותרים גדולים אחרים מרחבי העולם.

 

התמחור של נטפליקס בישראל

 

נכון לשנת 2019, תוכנית המנוי הבסיסית של נטפליקס בישראל עולה 33 שקלים לחודש. תוכנית זו מאפשרת סטרימינג במכשיר אחד בכל פעם בהגדרה סטנדרטית (SD). תוכנית המנוי הרגילה של נטפליקס, שעולה 44 שקלים לחודש, מאפשרת הזרמת HD בשני מכשירים בו זמנית. תוכנית מנוי הפרימיום, שהיא היקרה ביותר ב-54 שקלים לחודש, מאפשרת הזרמת 4K Ultra-High Definition (UHD) בארבעה מכשירים בו זמנית.

בנוסף לדמי המנוי החודשיים, נטפליקס גובה גם דמי הפעלה חד-פעמיים של 36 שקלים. עמלה זו נגבה עבור מנויים חדשים או עבור אלה המבטלים את השירות שלהם ולאחר מכן מחליטים להירשם שוב במועד מאוחר יותר.

 

יתרונות וחסרונות של נטפליקס בישראל

יש יתרונות וחסרונות לנטפליקס בישראל. המחיר החודשי לנטפליקס בישראל הוא כ-10 דולר, וזה זול יותר מרוב המדינות האחרות. מבחר הסרטים ותכניות הטלוויזיה טוב, אבל אין הרבה תוכניות ישראליות זמינות כמו במדינות אחרות. נטפליקס מציעה גם ניסיון חינם ל-30 יום, וזו דרך מצוינת לנסות את השירות לפני שאתם מתחייבים אליו.

החיסרון הגדול ביותר של נטפליקס בישראל הוא שהיא לא זמינה בעברית. זה אומר שתצטרך לצפות בתוכניות באנגלית או להשתמש בכתוביות.

 

כיצד לשתף חשבון Netflix עם מכשיר אחר

בהנחה שתרצה טיפים כיצד לשתף את חשבון Netflix שלך עם מכשיר אחר:

 1. ודא שאתה מחובר לחשבון Netflix שלך במכשיר שאיתו אתה רוצה לשתף.
 2. במכשיר Netflix הראשי שלך, עבור לקטע "החשבון שלך ועזרה".
 3. גלול מטה לכותרת "צופה בנטפליקס" ובחר "נהל פרופילים".
 4. תובא לדף שבו תוכל לערוך את פרטי הפרופיל שלך. בחר את הפרופיל שברצונך לשתף על ידי לחיצה על סמל העיפרון שלידו.
 5. גלול מטה לקטע "נעילת פרופיל" ובחר בסמל המנעול שליד המקום שבו כתוב "נעול". זה יבטל את נעילת הפרופיל כך שכל מי שיש לו את הסיסמה יוכל לגשת אליו.
 6. הזן קוד בן ארבע ספרות לבחירתך ולאחר מכן בחר "נעל פרופיל".
 7. כעת, במכשיר השני, עבור אל www.netflix.com/profile והזן את הקוד בן ארבע הספרות שיצרת זה עתה.
 8. כעת אמורה להיות לך גישה לפרופיל זה במכשיר השני!

 

חלופות לנטפליקס בישראל

אם אתם מחפשים חלופות לנטפליקס בישראל, קיימות מספר אפשרויות זמינות.

HOT הוא שירות סטרימינג פופולרי בישראל המציע מגוון תוכניות טלוויזיה וסרטים. אתה יכול להירשם לגרסת ניסיון בחינם, ואז זה עולה $5.99 לחודש.

YES הוא שירות סטרימינג נוסף המציע גם תוכניות טלוויזיה וגם סרטים. יש לו תקופת ניסיון בחינם, ואז זה עולה $9.99 לחודש.

Amazon Prime Video היא אפשרות נוספת הזמינה בישראל. אתה יכול להירשם לגרסת ניסיון בחינם, ואז זה עולה $8.99 לחודש.

 

שאלות נפוצות

כמה עולה מנוי לנטפליקס בישראל? 

מנוי לנטפליקס בישראל עולה 13.99 דולר לחודש. 

 

מה כלול במנוי לנטפליקס? 

מנוי לנטפליקס כולל גישה לכל הקטלוג של נטפליקס של תוכניות טלוויזיה וסרטים. אין פרסומות או פרסומות. 

 

איך אני נרשם למנוי לנטפליקס? 

אתה יכול להירשם למנוי נטפליקס באתר נטפליקס.

 

כמה אנשים יכולים לצפות בנטפליקס בבת אחת?

אם יש לך את התוכנית הבסיסית, רק מסך אחד, או משתמש אחד, רשאי לצפות בו זמנית. בתוכנית הסטנדרטית, אתה משודרג לשני מסכים, או שני משתמשים, שיכולים לצפות בו זמנית. עם תוכנית הפרימיום, ארבעה מסכים, או ארבעה משתמשים, יכולים להזרים בו זמנית.

 

האם נטפליקס מספרת לך מתי מישהו צופה?

גש לתפריט ההגדרות, גלול מטה לקטע הגדרות ולחץ על הקישור "פעילות הזרמת מכשירים אחרונה". שם תראה רשימה של מכשירים, מיקומים וכתובות IP ששימשו לאחרונה כדי לגשת לחשבון שלך

 

סיכום

מנוי לנטפליקס בישראל עולה כמו במרבית המדינות האחרות – 9.99 דולר לחודש. עם זאת, ישנם כמה הבדלים בתכנים הזמינים בנטפליקס בישראל בהשוואה למדינות אחרות. לדוגמה, למשתמשים ישראלים יש גישה למגוון רחב יותר של תוכניות טלוויזיה וסרטים מאשר למשתמשים במדינות אחרות. עם זאת, בסך הכל, העלות של מנוי לנטפליקס עקבית יחסית לא משנה היכן אתה גר.

 

דילוג לתוכן