כמה עולה לשלוח חבילה בדואר בישראל?

כמה עולה לשלוח חבילה בדואר בישראל?

תהיתם פעם כמה עולה לשלוח חבילה בדואר בישראל? אל תוהה יותר, שכן המאמר הבא ייתן לכם סקירה כללית של העלויות הכרוכות בשליחת חבילות וחבילות דרך מערכת הדואר בישראל.

לפי posteo.co.il, עלות שליחת חבילה דרך מערכת הדואר בישראל נעה בין 2.90 ל-8.90 שקלים, בעלות ממוצעת של 4.50 שקלים. בנוסף, בהתאם למשקל ולגודל החבילה, ייתכן שייגבו עמלות נוספות. לדוגמא, חבילה ששוקלת פחות מ-2 ק"ג וגודלה פחות מ-2 מ"ק לא תחויב בתשלום נוסף, אך חבילה ששוקלת יותר מ-2 ק"ג או גדולה מ-2 מ"ק תחויב בתוספת תשלום של 0.60 שקל. לקילוגרם.

לכן, בין אם אתם מחפשים לשלוח חבילה קטנה או משלוח גדול, קחו בחשבון שהעלויות הקשורות למשלוח חבילות בישראל עשויות להשתנות באופן משמעותי בהתאם לפרטי החבילה ולשיטת המשלוח שבחרת.

 

איך שולחים חבילה בדואר בישראל

יש כמה דברים שצריך לקחת בחשבון כששולחים חבילה בדואר בישראל. הראשון הוא המשקל והגודל של החבילה. יהיה עליך לברר מהן מגבלות המשקל והגודל של שירות הדואר עבור חבילות, ולוודא שהחבילה שלך עומדת בהנחיות אלו. לאחר מכן, תצטרך להבין באיזה סוג של דמי משלוח אתה משתמש. ישנם שלושה סוגים של שירותי דואר בישראל: דואר מקומי, בינלאומי ודואר אקספרס. דמי משלוח מקומיים זולים יותר מאשר דואר בינלאומי או אקספרס, אך דואר בינלאומי ודואר מהיר בדרך כלל מביאים את החבילות שלך ליעדן מהר יותר. לבסוף, תצטרך לדעת את הכתובת של הנמען. אתה יכול למצוא מידע זה בכל רחוב או מפה בישראל.

ברגע שיש לך את כל המידע, הגיע הזמן להתחיל לארוז את החבילה שלך. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לארוז את החבילה בשכבות. התחל עם שכבת נייר סופג או ניילון בועות. לאחר מכן שים את הפריט בתוך המגבת או לעטוף. שים שכבה נוספת של מגבת נייר או ניילון בועות על גבי הפריט, ולאחר מכן שים את החבילה בקופסה או מיכל. ודא שהאריזה אטומה היטב כך שהיא לא תיפגע במהלך ההעברה.

עכשיו הגיע הזמן לשלוח את החבילה שלך בדואר. מצא סניף דואר קרוב למקום שבו אתה שולח את החבילה שלך, ומלא טופס כדי לשלוח את החבילה שלך בדואר. תצטרך לספק את כתובת הנמען שלך, כמו גם את השם והכתובת של החברה שממנה אתה שולח את החבילה (אם שונה מהנמען שלך). תצטרך גם לשלם את דמי המשלוח, אשר יתבססו על המשקל והגודל של החבילה שלך. לאחר ששילמת את דמי המשלוח, קח את הקופסה או המיכל שלך לסניף הדואר ומסור אותו לעובד דואר.

 

איך מחשבים את עלויות המשלוח בישראל

בעת שליחת חבילה באמצעות הדואר בישראל, תצטרכו לחשב את עלויות המשלוח. הטבלה הבאה מפרטת את תעריפי הדואר הבסיסיים בישראל וכמה גדלי חבילות נפוצים. שימו לב שתעריפים אלו עשויים להשתנות, לכן חשוב לבדוק את התעריפים העדכניים ביותר לפני שליחת חבילה.

שיעור גודל החבילה

פריט 1 עד 1 ק"ג – 18 ש"ח

1 פריט מעל 1 ק"ג אך לא יותר מ-2 ק"ג – 26 ₪

פריט 1 מעל 2 ק"ג – 36 ש"ח

2 פריטים עד 1 ק"ג – 42 ש"ח

2 פריטים מעל 1 ק"ג אך לא יותר מ-2 ק"ג – 54 ₪

2 פריטים מעל 2 ק"ג – 68 ש"ח

 

מה כלול במחיר המשלוח בישראל?

ככלל, עלות המשלוח בישראל עומדת על כ-0.48$ למכתב רגיל במשקל של עד 2 קילוגרם ו-0.92$ למכתב כבד יותר. לחבילות המחיר הוא כ-1.68$ לחבילה רגילה ו-3.12$ לחבילה כבדה יותר. יש גם עמלות עבור שירותים מיוחדים, כגון דואר אקספרס או דואר בינלאומי.

כמו כן, ישנן מספר הנחות שניתן להחיל על משלוחי דואר. לדוגמה, אם אתה שולח פריטים מישראל למדינות אחרות, ייתכן שאתה זכאי לסבסוד הסוכנות לקידום יצוא ויבוא (IEIPA).

 

אילו מדינות כלולות בתוכנית USPS Global Express Guaranteed?

תוכנית USPS Global Express Guaranteed מספקת שירות משלוח בינלאומי מהיר ואמין עבור חבילות ששוקלות עד 4 פאונד. התוכנית אינה כוללת מדינות באיחוד האירופי, קנדה ומקסיקו.

כדי להיות זכאי לתוכנית Global Express Guaranteed, החבילה שלך חייבת לעמוד בדרישות הבאות:

-יש לשלוח אותו מארצות הברית או ממדינה באיחוד האירופי, קנדה או מקסיקו

-יש לשלוח אותו ליעד באחת מהמדינות הללו

זה חייב להיות במשקל של פחות מ-4 פאונד

 

זמן משוער שלוקח לחבילה להגיע ליעדה בתוך ישראל?

כמה עולה לשלוח חבילה בדואר בישראל?

משלוח חבילה לישראל יכול להיות יקר להפליא, תלוי במשקל ובגודל החבילה. לפי נתוני דואר ישראל, זה יכול לעלות בין 87 ש"ח למכתב קטן ועד 239 ש"ח לחבילה גדולה.

בהתחשב בכך שתעריפי המשלוח יכולים להשתנות משמעותית בהתאם לגודל ומשקל החבילה, קשה לתת הערכה מדויקת כמה זמן ייקח לחבילה להגיע ליעדה בישראל. עם זאת, בהתבסס על חוויות העבר, סביר להניח שיחלפו לפחות כמה ימים עד שחבילה תעשה את דרכה במערכת הדואר ותגיע ליעדה הסופי.

 

האם יש דרך לעקוב אחר החבילה שלי בישראל?

אם אתה מחפש לעקוב אחר החבילה שלך כשהיא עוברת דרך מערכת הדואר בישראל, אולי אין לך מזל. למרות שבמדינה יש מערכת דואר משומנת היטב, מעקב אחר חבילות לא היה בראש סדר העדיפויות של הממשלה או שירותי הדואר. הסיבה לכך היא שדואר הוא אחד מהשירותים הבודדים שעדיין בחינם לתושבי ישראל. עם זאת, ישנן מספר חברות המציעות שירותי מעקב ומשלוח בתשלום.

 

מהן אפשרויות המשלוח הקיימות למשלוח חבילה בדואר בישראל?

קיימות מספר אפשרויות משלוח למשלוח חבילה בדואר בישראל. האפשרות הנפוצה ביותר היא לשלוח את החבילה שלך דרך שירות הדואר הישראלי, המכונה "שירות הדואר הסטנדרטי". אפשרות זו עולה בדרך כלל בסביבות ₪60 עד ₪100 לחבילה, ולוקח כשבועיים עד שלושה שבועות עד שהחבילה שלך מגיעה. יש גם כמה חברות שילוח פרטיות המציעות זמני אספקה מהירים יותר ותכונות נוספות, כגון מספרי מעקב וכיסוי ביטוחי. חברות אלה עולות בדרך כלל בסביבות ₪200 עד ₪500 לחבילה, והן עשויות לקחת עד ארבעה שבועות כדי לשלוח את החבילה שלך.

 

חסכו כסף במהלך שליחת חבילות בישראל

אם אתם מחפשים לחסוך קצת כסף בחשבון המשלוח שלכם, כדאי לשקול לשלוח חבילות בדואר בישראל. להלן מספר טיפים שיעזרו להפוך את התהליך למשתלם יותר:

  1. השוו בין שירותי דיוור: בישראל קיימים מספר שירותי דיוור, כך שיכול להיות קשה לבחור איזה מהם מתאים לכם. אחת הדרכים להשוות מחירים היא להשתמש במחשבוני משלוח מקוונים כמו Shipstation או Ship2Israel. כלים אלו יתנו לך הערכה כמה יעלה לשלוח חבילה באמצעות שירות ספציפי.
  2. חפשו תעריפי משלוח: לאחר שקבעתם באיזה שירות דיוור תרצו להשתמש, חשוב לחפש את תעריפי המשלוח הטובים ביותר. אתה יכול לעשות זאת על ידי חיפוש תעריפי משלוח באתרים כמו AliExpress או eBay. לעיתים, קמעונאים בישראל יציעו תעריפים מוזלים להזמנות בדואר.
  3. שקול להשתמש בדואר אקספרס: אם אתה זקוק למסירה מהירה של החבילה שלך, שקול להשתמש בדואר אקספרס במקום בדואר רגיל. דואר אקספרס הוא בדרך כלל מהיר יותר מדואר רגיל ומגיע עם עמלות נוספות, אבל זה יכול להיות שווה את זה אם אתה צריך משלוח מהיר של החבילה שלך.
  4. השתמש במעטפות מרופדות: מעטפות מרופדות יכולות לעזור להגן על החבילה שלך במהלך המשלוח. זה חשוב במיוחד אם אתה שולח פריטים עדינים, כמו תכשיטים או יצירות אמנות.
  5. השתמש במספר מעקב: אם אתה רוצה להיות בטוח שהחבילה שלך מגיעה בריאה ושלמה, השתמש במספר מעקב. רוב שירותי הדיוור מציעים יכולות מעקב, כך שתוכל לעקוב אחר התקדמות החבילה שלך לאורך תהליך המשלוח.

 

שאלות נפוצות

כמה עולה לשלוח חבילה בדואר בישראל?

המחיר שתשלמו עבור משלוח חבילה בדואר בארץ ישתנה בהתאם למשקל ולגודל החבילה, אך בממוצע, שליחת חבילה קטנה יעלה בסביבות 25 ש"ח ו-50 ש"ח לשלוח חבילה גדולה.

 

סיכום

משלוח חבילה בדואר יכול להיות יקר אם אינך מודע לעלויות הכרוכות בכך. להלן כמה פרטים על חבילות דיוור בישראל:

-חבילות מעל 2 ק"ג עולות 43.00 ש"ח לשלוח לכל מקום בישראל

-חבילות מתחת ל-2 ק"ג עולות 50 שקלים (כ-$13) לשלוח לכל מקום בישראל

-חבילות בין 2 ל-5 ק"ג עולות 85 שקלים (כ-25 דולר) לשלוח לכל מקום בישראל

-חבילות מעל 5 ק"ג עולות 100 שקלים (כ-32 דולר) לשלוח לכל מקום בישראל

 

דילוג לתוכן