כמה עולה לשכור פונדקאית בישראל?

כמה עולה לשכור פונדקאית בישראל?

פונדקאות היא נושא שנוי במחלוקת, עם אנשים רבים משני הצדדים של הנושא. עם זאת, אם אתם חושבים להשתמש בפונדקאית בישראל למשפחה שלכם, כדאי לדעת כמה זה יעלה לכם. במאמר זה נתאר את סוגי שירותי הפונדקאות השונים הקיימים בישראל, וכן את העלויות הנלוות לכל אחד מהם.

 

מהי פונדקאות בישראל?

פונדקאות בישראל היא תהליך שבו אישה יכולה להשתמש בביצית או בזרע שלה כדי ליצור ילד, ולמסור את הילד לאימוץ. כדי להפוך לפונדקאית בישראל, עליך לעבור סוכנות. 

ישראל היא מדינה הידועה בשירותי הפונדקאות שלה. פונדקאות בישראל היא חוקית, והיא הופכת פופולרית יותר כסוג של טכנולוגיית רבייה מסייעת. תהליך הפונדקאות בישראל כולל בדרך כלל שני גורמים: האם הפונדקאית וההורים המיועדים. האם הפונדקאית מסכימה בדרך כלל לשאת ילד עבור אדם אחר, בדרך כלל תמורת תשלום.

העמלות הנגבות עבור פונדקאות בישראל משתנות, אך הן בדרך כלל נמוכות מהעמלות הנגבות במדינות אחרות. במקרים מסוימים, האם הפונדקאית עשויה לקבל תשלום ישירות על ידי ההורים המיועדים. לחילופין, היא עשויה לקבל עמלה מהסוכנות המארגנת את הפונדקאות.

הפונדקאות בישראל היא בדרך כלל בטוחה ומווסתת היטב. ממשלת ישראל קבעה הנחיות מחמירות המסדירות את הפרקטיקה, על מנת להבטיח הגנה על כל הצדדים המעורבים. מערכת הבריאות הישראלית מפותחת מאוד, וכל המשתתפים בתהליך הפונדקאות נמצאים במעקב שוטף של רופאים.

אם את מעוניינת להפוך לאם פונדקאית בישראל, פנה לסוכנות המתמחה בשירותי פונדקאות. ישנן מספר סוכנויות מוכרות הזמינות באינטרנט.

 

איך התהליך עובד?

כמה עולה לשכור פונדקאית בישראל?

השכרת פונדקאית בישראל עלולה להיות יקרה. העמלות על פונדקאות בישראל נעות בין 15,000 ל-75,000 דולר. העמלות תלויות במספר גורמים, כולל סוג הפונדקאית שתבחר ומספר העוברים שבכוונתך להשתיל.

עלות נוספת הקשורה לפונדקאות בישראל היא עלויות הנסיעה. פונדקאיות בישראל צריכות בדרך כלל לנסוע לארצות הברית או לאירופה כדי להשתיל את העוברים שלהם. זה יכול להסתכם במאות דולרים לנסיעה.

בסך הכל, העסקת פונדקאית בישראל יכולה לעלות אלפי דולרים. עם זאת, אם אתה מסוגל לכסות את כל העלויות הללו בעצמך, זה עשוי להיות זול יותר מאשר שימוש בפונדקאית בחו"ל.

 

סוגי פונדקאים

כאשר שוקלים האם לשכור פונדקאית בישראל או לא, חשוב להבין את סוגי הפונדקאיות השונות הקיימים.

פונדקאיות מסורתיות:

פונדקאיות מסורתיות הן בדרך כלל נשים אשר נשאו בהצלחה תינוק של אישה אחרת בעבר. הם משכילים היטב בנושאי פוריות ובריאות הקשורים להריון ולידה, ויכולים לספק לך פרוגנוזה מדויקת להצלחת הליך ההזרעה המלאכותית שלך.

פונדקאים מסחריים:

פונדקאיות מסחריות הן נשים שקיבלו תשלום כדי לשאת תינוק עבור אדם אחר. יש ביקוש גבוה לפונדקאיות מסחריות, מכיוון שלעתים קרובות הן זולות יותר מפונדקאיות מסורתיות. עם זאת, ישנם גם סיכונים הקשורים לפונדקאות מסחרית, לרבות האפשרות שהפונדקאית לא תוכל לספק לך תינוק בריא.

נשאית הריון: נשאית הריון היא אישה שנושאת תינוק עבור מישהו אחר אך אינה מתכוונת ללדת בעצמה. נשאית הריון יכולה להיות בחירה מושלמת אם אתה רוצה להביא ילד לעולם אבל אין לך זמן או משאבים להרות באופן טבעי.

פונדקאית אלטרואיסטית: פונדקאית אלטרואיסטית היא אישה שמסכימה לשאת תינוק ללא רווח כספי. סוג זה של פונדקאות נפוץ במיוחד במדינות בהן יש מחסור בפונדקאיות זמינות.

ישראלים יכולים למצוא פונדקאים במקומות הבאים:

– ירושלים: ניתן למצוא פונדקאיות במרפאות פוריות רבות בירושלים, וכן באינטרנט.

– תל אביב: פונדקאיות ניתן למצוא במרפאות פוריות רבות בתל אביב, וכן באינטרנט.

– חיפה: ניתן למצוא פונדקאיות במרפאות פוריות רבות בחיפה, וכן באינטרנט.

– רמת גן: ניתן למצוא פונדקאיות במרפאות פוריות רבות ברמת גן, וכן באינטרנט.

 

כיצד לארגן פגישת פונדקאות בישראל

כמה עולה לשכור פונדקאית בישראל?

אם אתם שוקלים להביא ילד פונדקאית, אז חשוב לדעת את העלויות הכרוכות בכך. ישנן חברות רבות המציעות שירותי פונדקאות בישראל, ועלות הפגישה תשתנה בהתאם לסוכנות שתבחרו.

בסוכנויות כמו פונדקאות ישראל, צפו לשלם בין 10,000 ל-15,000 שקלים עבור פגישת פונדקאות. עמלה זו כוללת את כל ההוצאות הרפואיות הקשורות להריון וללידה, כמו גם ביגוד ואביזרים להריון. עמלות נוספות עשויות לחול אם אתה רוצה שהפונדקאית שלך תיסע מחוץ לישראל או אם תרצה בדיקות גנטיות נוספות או טיפול טרום לידתי.

אם אתם מעוניינים לארגן פונדקאות דרך סוכנות בינלאומית כמו ART GENESIS, אז העלות תהיה יקרה משמעותית. המחירים מתחילים בסביבות 120,000$, וזה כולל את כל עלויות הנסיעה, הלינה והתשלומים החודשיים עבור האם הפונדקאית. כדי להיות זכאי להסדר מסוג זה, יהיה עליך לקבל סכום כסף נכבד מראש.

 

איך למצוא פונדקאית בישראל

להביא ילד לעולם זה אחד הדברים הקסומים ביותר שזוג יכול לחוות, אבל זה גם יכול להיות יקר. ישנן מספר דרכים לעקוף את העלות הגבוהה של הבאת ילד לעולם, כולל שכירת פונדקאית בחו"ל או שימוש בתורמת זרע או ביצית.

בישראל פונדקאות היא לא רק חוקית אלא היא גם משתלמת יחסית. עלויות הפונדקאות בישראל נעות בין 12,000 ל-15,000 דולר בהתאם ללאום ולניסיון של הפונדקאית. תהליך מציאת פונדקאית בישראל הוא פשוט וללא תשלום. כדי להתחיל את החיפוש, תוכל לבקר באתר האינטרנט של פונדקאות ישראל או לדבר עם נציגי סוכנויות פונדקאות באזורך.

אם אתם מחפשים פונדקאית בישראל שהיא יהודיה, תוכלו לפנות גם לסוכנויות המתמחות באיתור פונדקאיות יהודיות. סוכנויות אלו יוכלו לעזור לך למצוא פונדקאית התואמת את אמונתך הדתית ודוברת עברית.

 

מהן העלויות של פונדקאות בישראל?

פונדקאות היא תהליך שבו אישה נושאת תינוק עבור אדם אחר, בדרך כלל זוג שאינו יכול להביא ילדים לעולם. בישראל פונדקאות אינה חוקית אך היא עדיין מבוצעת באופן בלתי חוקי. ישנן סוכנויות שונות המציעות שירותי פונדקאות בישראל.

עלות הורות פונדקאית בישראל היא כ-40,000$. זה כולל את עלות תרומת ביצית, הוצאות רפואיות של הפונדקאית ושכר הטרחה של הסוכנות. על הפונדקאית לעבור גם מבחן פסיכולוגי ובדיקה גופנית לפני שניתן להתקבל לעבודה.

הפונדקאות בישראל אינה זולה. העלויות יכולות לנוע בין $15,000 ל-$60,000 בהתאם לכישורי הפונדקאית ולניסיון. התהליך עצמו, כולל כל ההוצאות הרפואיות, יכול להימשך עד שישה חודשים.

 

מי יכולה להיות פונדקאית בישראל?

כמה עולה לשכור פונדקאית בישראל?

פונדקאות בישראל היא לא רק חוקית אלא מעודדת, שכן היא מציעה לזוגות הזדמנות להביא ילד לעולם שקשור אליהם גנטית. על מנת להיות פונדקאית בישראל, עליך להיות בן 18 לפחות ולהיות בעל אישור רפואי מהרופא שלך.

עלות הפונדקאות בישראל נעה בדרך כלל בין 12,000 ל-25,000 דולר, אך זה יכול להשתנות בהתאם לסוכנות ולמורכבות הפונדקאות. בנוסף, סביר להניח שתצטרך לשלם עלויות נסיעה והוצאות מחיה בזמן שאתה בישראל.

 

שאלות נפוצות

כמה עולה לשכור פונדקאית בישראל?

עלות השכרת פונדקאית בישראל יכולה לנוע בין 10,000 ל-40,000 דולר בהתאם לרקע ולניסיון של הפונדקאית. פונדקאים שהם אזרחי ישראל או תושבי ישראל הם בדרך כלל זולים יותר מאלה מחו"ל.

 

מהם היתרונות בשימוש בפונדקאית בישראל?

היתרון העיקרי של שימוש בפונדקאית בישראל הוא שהיא יכולה להיות אופציה מהירה ומשתלמת יותר מטיפולי פוריות מסורתיים. בנוסף, שימוש בפונדקאית בישראל יכול לספק כמה הטבות נוספות של פרטיות ואבטחה בשל התקנות המחמירות של המדינה בנושא פונדקאות.

 

מהם תנאי הזכאות לשימוש בפונדקאית בישראל?

כדי להשתמש בפונדקאית בישראל, עליך להיות מעל גיל 18 ובעל היסטוריית הריון בריאה. בנוסף, עליך להיות בעל דרכון בתוקף ולהיות מסוגל לנסוע לישראל.

 

סיכום

אם אתם שוקלים לשכור פונדקאית בישראל, חשוב לדעת כמה זה עולה. העלות הממוצעת לשירותי פונדקאות בישראל היא 50,000 דולר, אך המחיר עשוי להשתנות בהתאם לניסיון ולמיקומה של הפונדקאית. הקפד לעבוד עם סוכנות פונדקאות שיש לה את כל המידע שאתה צריך כדי שתוכל לקבל החלטה מושכלת אם פונדקאות מתאימה לך או לא.

 

דילוג לתוכן