קרדיט ל RDNE Stock project באתר PEXELS

כמה עולה לי ביטוח נסיעות ליום אחד?

אם אתם שואלים כמה עולה ביטוח נסיעות ליום אחד, התשובה משתנה תמיד בהתאם לנתונים האישיים שלכם וכן בהתאם למחירי חברת הביטוח, סוג הנסיעה, המדינה הספציפית שבה אתם עתידים לנחות ועוד. רגע לפני רכישת ביטוח נסיעות לכל מדינה בעולם, עוברים על המידע שיכול לחסוך משמעותית כסף בכיס.

לפני מחירים, כיצד ניתן לחסוך עלויות ביטוח נסיעות לחו"ל?

גם אם אתם נוסעים לחו"ל אך ורק ליום אחד, דעו לכם שעדיין אתם יכולים לחסוך בעלויות של ביטוח הנסיעות שלכם. בפועל, השוואת מחירים בין חברות ביטוח נסיעות לחו"ל מאפשרת לכם להוזיל עלויות, ללא כל קשר למשך הזמן שבו אתם מבקשים לשהות בחו"ל. לכן, הצעד הראשון הוא תמיד לבדוק מחירון ביטוחי נסיעות לארה"ב, לטורקיה, לאירופה או לכל מקום אחר שתחפצו לטוס אליו. כמו כן, בדקו ביטוח נסיעות לחו"ל לפי מחיר ליום. מה שכמובן מתאפשר במגוון אתרים שונים. כעת ולאחר שהבנו כיצד ניתן לחסוך עלויות ביטוחי נסיעות, בואו נעבור הלכה למעשה לדבר על המחירים הצפויים לכם עבור יום אחד בחו"ל.

מחירי ביטוח נסיעות לחו"ל ליום אחד

ביקרנו באתר גודיי (GOODAY) ומצאנו כי מחירי ביטוח נסיעות לחו"ל ליום אחד משתנים בין חברות הביטוח השונות, אבל לא בהכרח בצורה דרמטית. לפי אתר גודיי, מצאנו כי המחירים בדרך כלל ינועו בין הטווחים הממוצעים הבאים:

  • פספורט קארד יעלה לכם כ-2.70 דולר ליום.
  • ביטוח מטעם מנורה מבטחים יעלה לכם כ-1.95 דולר ליום.
  • כיסוי מאת חברת כלל צפוי לעלות לכם כ-2.10 דולר ליום.
  • ביטוח הפניקס צפוי לעלות כ-2.00 דולר ליום.
  • כיסוי מטעם חברת הראל יעלה לכם כ-2.20 דולר ליום.
  • ביטוח של חברת מגדל צפוי לעלות כ-1.80 דולר ליום.

יש לציין, המחירים לעיל הם בגדר המלצה בלבד. בפועל, המחירים יכולים להשתנות בהתאם לנתונים כמו גיל המבוטחים, מצבם הבריאותי, האם הם מעשנים או סובלים ממחלות כרוניות שונות ועוד. כמו כן, המחירים משתנים גם בהתאם לעונתיות, ככה שאם אתם מתכננים לטוס בשיא העונה לחו"ל, כדאי ומומלץ לרכוש את הביטוח כמה שיותר מוקדם.

לסיכום, איפה הכי כדאי לרכוש את הביטוח?

בסופו של דבר, כל חברת ביטוח נסיעות לחו"ל עשויה להציע לכם מחירים שונים ופוליסות אשר מכסות סעיפים שונים. לכן סקר השוק שלכם הוא נדרש, כאשר כחלק מהסקר תוכלו לבצע גם השוואת עלויות ביטוחי נסיעות. כאשר תערכו את סקר השוק הנדרש לפני רכישת הפוליסה, תוכלו להבין במדויק היכן הכי כדאי לרכוש את הביטוח. אחרת, אתם עלולים לסיים עם ביטוח שהוא אמנם מכסה אתכם, אבל יקר יותר מאשר סוגי ביטוחים אחרים שהם לא פחות אפקטיביים. כדאי לציין כי סקר שוק הולם ומקיף צריך לכלול לפחות 3 הצעות מחירים שונים אשר מקבלים מחברות הביטוח.

דילוג לתוכן