כמה עולה להוסיף מזוודה בישראל?

כמה עולה להוסיף מזוודה בישראל?

אם אתה מעוניין להוסיף מזוודה למטען שלך בעת נסיעה לישראל, תצטרך לעשות קצת מחקר קודם. עלויות הנסיעה בישראל עשויות להשתנות בהתאם לתקופת השנה בה אתה מבקר, משך הטיול שלך ואיזה סוג הלינה אתה שוהה. גלה את כל מה שאתה צריך לדעת על הוספת מזוודה למטען שלך במאמר זה.

אם אתה מעוניין להוסיף מזוודה לתשלום המטען שלך בעת נסיעה לתל אביב, תצטרך לעשות קצת מחקר קודם. עלויות הנסיעה בתל אביב עשויות להשתנות בהתאם לתקופת השנה בה אתה מבקר, משך הטיול שלך ואיזה סוג הלינה אתה שוהה. גלה את כל מה שאתה צריך לדעת על הוספת מזוודה למטען שלך במאמר זה.

 

מה גודל המזוודה שמותר להיכנס לישראל?

גודל המזוודה המותרת לישראל הוא 24 אינץ' על 14 אינץ' על 9 אינץ'.

האם זה בסדר להכניס מחשב נייד לישראל?

כן, אבל חייבים מתאם מתח ותקע ישראלי.

להכנסת מזוודה לישראל, הגבלת הגודל היא 20x40x25 ס"מ.

גודל מזוודה המותרת לישראל הוא 20x35x55 ס"מ.

מחשב נייד חייב להיות פחות מ-17.3 אינץ' רוחב, 10.6 אינץ' גובה ו-3.1 אינץ' עומק.

 

מהי מגבלת הגודל של מזוודות שניתן להוסיף לטיסה בישראל?

בכל הנוגע להארכת כבודה בטיסות בישראל, מגבלת הגודל היא 20 ק"ג. כלומר, כל מטען ששוקל יותר מ-20 ק"ג לא יורשה לטיסה. אז אם אתם נוסעים עם הרבה מזוודות נוספות, הקפידו לבדוק קודם את מגבלות הגודל!

ישראל מטילה מגבלת גודל למטען שניתן להוסיף לטיסה בישראל. המגבלה משתנה בהתאם לחברת התעופה, אך היא בדרך כלל בין 20 ל-23 קילו. חברות תעופה מסוימות עשויות לאפשר עד 30 קילו לכל תיק, אבל זה נדיר.

 

מהם סוגי התיקים השונים הקיימים בישראל?

כמה עולה להוסיף מזוודה בישראל?

ישנם מגוון סוגי תיקים הקיימים בישראל, ביניהם מזוודות גלגלים, תיקי גב ותיקים. מחירי הוספת מזוודה משתנים בהתאם לגודל התיק ולתכונותיו, אך בדרך כלל עולים בין 10 ל-25 דולר.

תרמילים ותיקים בדרך כלל זולים יותר ממזוודות, וניתן למצוא אותם במחיר של 5$ בלבד. הם גם בדרך כלל גדולים יותר, מה שהופך אותם לגמישים יותר לנשיאת מגוון פריטים.

חלק מהחנויות מציעות גם תיקים מיוחדים לנשיאת מצרכים או פריטים גדולים אחרים, ובחלק מהעיירות יש אזורי קניות ייעודיים במיוחד לנשיאת פריטים בתיקים.

 

איך אני יודע אם התיק שאני מוסיף לטיול שלי לישראל מותר לעלות למטוס?

בדרך כלל אפשר להניח שכל תיק שגדול יותר ממזוודה רגילה לנייד לא יורשה לעלות למטוס. ישנם כמה חריגים לכלל זה, כגון תיקי דופל ותרמילים שקטנים מ-22 אינץ' על 14 אינץ' על 12 אינץ'. אם יש לך ספקות אם התיק שלך יורשה למטוס או לא, עדיף ליצור קשר עם חברת התעופה מראש.

כשאתם עושים צ'ק אין לטיסה לישראל, ודאו שהתיק שאתם מביאים מותר לעלות למטוס. כל התיקים הנוסעים עם נוסעים חייבים לעבור במחסום ביטחוני. לחברת התעופה שלך עשויות להיות הגבלות ספציפיות לגבי סוג התיק שאתה יכול להביא למטוס. כמו כן, ניתן לבדוק עם אתר משרד התיירות הישראלי האם אסור להכניס תיקים מסוג מסוים באזורים מסוימים.

 

האם ישנן עמלות נוספות שעלולות להיווצר בעת הוספת מזוודה לטיול שלי לישראל?

כמה עולה להוסיף מזוודה בישראל?

ייתכנו כמה עמלות קטנות שעשויות להיווצר בעת הוספת מזוודה לטיול שלך לישראל, כגון דמי טיפול נוספים בשדה התעופה או בנמל. עם זאת, העלות הממוצעת להוספת מזוודה לטיול היא בדרך כלל בסביבות 60-70 דולר.

עשויות להיות עמלות מסוימות שנגרמות בעת הוספת מזוודה לטיול בישראל, אך בדרך כלל עמלות אלו זניחות ולא יוסיפו משמעותית לעלות הטיול שלכם. התשלום הנפוץ ביותר שעלול להיגרם הוא עבור תהליך הצ'ק-אין של המזוודות. בנוסף, חברות תעופה מסוימות עשויות לגבות תשלום נוסף עבור בדיקת מזוודה. עם זאת חשוב לציין כי עמלה זו חלה בדרך כלל רק על טיסות בינלאומיות. לאחר שקבעתם את העלות הכוללת של הוספת מזוודה לטיול שלכם, חשוב לקחת בחשבון את כל העלויות הנוספות שעלולות להיגרם כמו מזון או הובלה.

 

כמה עולה להוסיף מזוודה למשלוח בארץ?

על מנת לשלוח מזוודה לישראל או ממנה, יחולו העלויות הבאות:

-משקל המזוודה יובא בחשבון בעלות המשלוח

– כמו כן יחולו דמי טיפול

-חברת השילוח תחשב את העלות הכוללת ותוסיף זאת לחשבון ה-PayPal של הקונה

הנה כמה דוגמאות ספציפיות לכמה עולה משלוח מזוודה בישראל:

-תיק קטן במשקל 3 ק"ג יעלה 46.00 ש"ח למשלוח מקומי בתוך ישראל, בעוד שק גדול בגודל 30x40x50 ס"מ במשקל 10 ק"ג יעלה 92.00 ש"ח למשלוח מקומי בתוך ישראל.

-משלוח מזוודה בינלאומי יעלה הרבה יותר ממשלוח בתוך ישראל. דוגמה למשלוח בינלאומי שיעלה 255.00 ₪ תהיה מזוודה בגודל 30x40x50 ס"מ במשקל 10 ק"ג.

 

סוגי המזוודות בהן תוכלו להשתמש בטיול ישראל

עלות הוספת מזוודה למזוודה בישראל עשויה להיות מעט מבלבלת. ישנם סוגים שונים של מזוודות בהם תוכלו להשתמש ולכל אחד יש עלות משלו. להלן נדון בסוגי המזוודות השונים ובעלויות המתאימות.

ישנם שלושה סוגי מזוודות בהם תוכלו להשתמש בישראל: כבודה רשומה, כבודת יד וחפץ אישי.

כבודה רשומה היא האופציה היקרה ביותר והיא עולה 100 שקל לשקית (כ-27 דולר). זה כולל כל סוג של מזוודה, אבל זה לא כולל פריטים אישיים. אתה יכול להביא לכל היותר שתי חתיכות של כבודה נרשמת לכל ביקור, וכל חתיכה חייבת להיות מתחת ל-20 ק"ג (44 פאונד).

כבודת יד היא האפשרות הבאה ביקרה והיא עולה 50 שקל לתיק (כ-13 דולר). זה כולל כל סוג של מזוודה עד 25 ק"ג (55 פאונד). אתה יכול להביא לכל היותר ארבע יחידות מטען יד לכל ביקור, אבל כל חתיכה חייבת להיות מתחת ל-10 ק"ג (22 פאונד).

פריט אישי הוא האופציה הזולה ביותר והוא עולה 20 שקל לשקית (כ-$5). זה כולל כל סוג של תיק, אבל זה לא כולל שום סוג של מזוודה. ניתן להביא לכל היותר פריט אישי אחד לביקור.

 

כמה עולה להוסיף מזוודה למטען שלך בישראל?

כמה עולה להוסיף מזוודה בישראל?

בעת טיסה לישראל, שים לב לכמות המטען שאתה יכול להביא איתך. רשות התעופה הישראלית מטילה מגבלה של 23 ק"ג/50 ל"ב על כבודת יד, שאינה כוללת כבודת כבודה. כלומר, כל מטען נוסף שתביא איתו חייב להיכנס לתיק היד שלך. אם אתה נושא יותר מהסכום המותר שלך, תצטרך לרכוש מזוודה בקיוסק בשדה התעופה או דרך סוכנות נסיעות מקוונת.

מחירה של מזוודה יכול להשתנות מאוד בהתאם לגודלה ולתכונותיה. מזוודה בסיסית שמידותיה 22 אינץ' רוחב על 14 אינץ' גובה ו-9 אינץ' עומק תעלה בין 200 ל-400 ש"ח, בעוד שדגם גדול ומרווח יותר עשוי להוביל אותך ל-1,000 ש"ח. הוסף תוספת של 50 ₪ לכל פריט כבודה נוסף מעל הראשון.

זכור כי המחירים הללו מיועדים רק לישראל היוצאת; ברגע שאתה מגיע לארץ, בדוק עם המלון שלך לגבי התעריפים שהם גובים עבור אחסון מזוודות.

 

שאלות נפוצות

עלויות הוספת מזוודה למטען בישראל משתנות בהתאם למיקום וסוג המזוודה. באופן כללי זה יעלה כ-50-100 שקל לשקית.

ישראל היא מדינה בטוחה מאוד ולא תצטרכו לדאוג לגבי המטען שלכם. הפשיעה ברחוב נמוכה למדי בישראל, במיוחד בערים הגדולות. עם זאת, תמיד מומלץ לנקוט באמצעי הזהירות המתאימים ולשמור על בטיחות הדרכון ופריטים יקרי ערך אחרים.

אם אתם מטיילים עם חיית מחמד, חשוב להכיר את החוקים והתקנות הנוגעים לחיות מחמד בישראל. חיות מחמד חייבות להיות רשומות ברשויות הישראליות וצריכות להיות בעלות תעודת חיסון תקפה נגד כלבת. כמו כן, תצטרכו לשלם דמי אימוץ ולרשום את חיית המחמד שלכם בשירות הדואר הישראלי.

אם אתם מטיילים עם ילדים, חשוב להכיר את החוקים והתקנות הנוגעים לילדים בישראל. ילדים חייבים להיות בעלי דרכון תקף ואישור מהוריהם או האפוטרופוסים שלהם לנסוע מחוץ למדינה. כמו כן, חשוב להיות מודעים לסכנות שעלולות להיווצר לילדים מפשעי רחוב בישראל.

 

סיכום

אם אתם מתכננים לנסוע לישראל ולהביא מזוודה משלכם, היו מוכנים לשלם מעט כסף. לפי The Local, עלות הוספת מזוודה לכבודה שנכנסה נעה בין 200 שקל (כ-55 דולר) לפריט בודד ועד 1000 שקל (כ-300 דולר) לפריט גדול כמו כיסא גלגלים.

 

דילוג לתוכן