כמה עולה לבנות בריכה בישראל?

כמה עולה לבנות בריכה בישראל?

שחייה היא אחד מענפי הספורט הפופולריים בישראל, כאשר אנשים מכל הגילאים ורמות הכושר נהנים משחייה בבריכה. עם זאת, בניית בריכה עשויה להיות יקרה – ולא רק עבור ההשקעה הראשונית. יש גם עלויות שוטפות כמו תחזוקת בריכה, מסנני מים וביטוח. במאמר זה אנו בוחנים כמה יעלה לבנות בריכה בישראל וכמה מהגורמים שכדאי לכם לקחת בחשבון בעת תקצוב הפרויקט שלכם.

– מיסים ואגרות מקומיות: בהתאם למקום מגוריכם בישראל, ייתכן שתצטרכו לשלם מיסים ואגרות נוספים הקשורים לבניית בריכה. אלה יכולים לנוע בין $500 ל-$10,000, אז חשוב לקחת את זה בחשבון בתקציב הכולל שלך.

– מיקום: בריכה היא השקעה גדולה, אז כדאי לשקול את המיקום לפני שתתחיל לתכנן. לדוגמה, אם אתה גר באזור עירוני, אולי תוכל למצוא בריכה שכבר נבנתה ורק זקוקה לשיפוץ קל. עם זאת, אם אתם מחפשים לבנות בריכה באזורים הכפריים, זה עשוי להיות יקר יותר ולוקח זמן רב יותר.

– ביטוח: בניית בריכה עלולה להיות מסוכנת – ואפילו קטלנית – ולכן חשוב שיהיה כיסוי ביטוחי מתאים.

העלות הכוללת של בניית בריכה תהיה תלויה במגוון גורמים, כולל הגודל והמאפיינים של הבריכה, המיקום שלך והחומרים והציוד שאתה צריך. אבל הערכות כדורסל עבור רוב הפרויקטים ברחבי ישראל נעים בין 40,000 ל-60,000 דולר. אז אם אתם מעוניינים לבנות בריכה בישראל, התחילו לתכנן את הפרויקט שלכם מבעוד מועד והכניסו את כל העלויות לתקציב שלכם!

 

סוגי הבריכות השונים שניתן לבנות בישראל

בניית בריכה בישראל עשויה להיות יקרה בהתאם לגודל וסוג הבריכה הרצויה. בניית בריכה בסיסית תעלה בסביבות 50,000 דולר, בעוד שבריכה משוכללת ויוקרתית יותר יכולה לעלות למעלה מ-200,000 דולר.

חלק מסוגי הבריכות הנפוצים יותר שניתן לבנות בישראל כוללים בריכות פיברגלס, ג'קוזי ובריכות מים מלוחים. בריכות פיברגלס הן זולות לבנייה ולרוב משמשות אותן למטרות שחייה או צלילה. ג'קוזי הם לרוב גדולים יותר מבריכות פיברגלס ויכולים להכיל עד 10 אנשים. בריכות מי מלח הן סוג הבריכה היקר ביותר לבנייה ודורשות צינורות ומשאבות מיוחדות למי מלח על מנת לתפקד כראוי.

 

הציוד הדרוש לבניית בריכה

כמה עולה לבנות בריכה בישראל?

מה נדרש לבניית בריכה בישראל? כמה ציוד וקצת כסף.

הציוד החשוב ביותר שתצטרכו לבניית בריכה הוא המשאבה. משאבות לבריכה מגיעות בגדלים רבים ומחירן נע בין 100 ל-2,000 דולר. גודל הבריכה שאתה רוצה לבנות ישפיע על סוג המשאבה שאתה צריך. אם אתה מתכנן רק לבנות בריכה קטנה, משאבה ידנית תעשה את העבודה. עם זאת, אם אתם בונים בריכה גדולה יותר, משאבה חשמלית עשויה להתאים יותר. משאבות חשמליות פועלות על חשמל וניתן לחבר אותן לשקע, מה שהופך אותן לנוחות אם אתה מתכנן להשתמש בבריכה שלך לעתים קרובות.

עוד ציוד חשוב שתצטרכו הוא מסנן. מסנן טוב יעלה בסביבות $60 ואמור להחזיק בין שישה לשנים עשר חודשים. זכור להחליף את המסנן שלך באופן קבוע כדי להבטיח איכות מים טובה לאורחים שלך.

אחרון חביב, תצטרך קצת בטון לסיפון הבריכה שלך. בטון מגיע במספר צבעים שונים ועולה בסביבות 40 דולר למטר מעוקב. חשוב לציין כי אם אתם בונים בריכה ברחוב סואן, העירייה שלכם עשויה לדרוש אישורים או חריגה מתקנות הייעוד. פנה לעירייה המקומית שלך למידע נוסף.

 

החומרים הדרושים לבניית בריכה

על מנת לבנות בריכה בישראל, נדרשים החומרים הבאים: 4 מטרים מעוקבים של אדמה חפורה, 20 רגל על 10 רגל כרית בטון, 1,000 פאונד של פלדת חיזוק ו-100 ליטר מלט.

בניית בריכה בישראל עשויה לעלות ביוקר, תלוי בגודל ובמיקום הבריכה. באופן כללי, החומרים הנדרשים לבניית בריכה יכולים להגיע בין 8,000 ל-15,000 דולר. בניית בריכה מחייבת אישור מהעירייה, לכן הקפידו לבדוק מול הרשויות המקומיות שלכם לפני תחילת הבנייה.

 

תהליך בניית בריכה

אין תשובה אחת בכל הנוגע לכמה עולה לבנות בריכה בישראל. המחיר יהיה תלוי בגודל, במורכבות ובמיקום של הבריכה, כמו גם בכל תכונות או שדרוגים נוספים שירצו. עם זאת, כמה דמויות כדורסל יכולות לתת מושג כמה פרויקט עשוי לעלות.

עבור בריכה קטנה, בסביבות 50 מ"ר, העלות יכולה לנוע בין כ-10,000 ל-15,000 דולר. עבור בריכה גדולה יותר, בגודל של עד 500 מ"ר, תג המחיר עשוי להגיע עד ל-50 אלף דולר. ואם רוצים תכונות מיוחדות או שדרוגים (כגון ספא), המחיר יכול בקלות לעלות על 100,000$.

 

איזה סוג גג לבחור עבור הבריכה שלך?

כמה עולה לבנות בריכה בישראל?

על מנת לבנות בריכה בישראל, תצטרכו להחליט על סוג הגג בו תרצו להשתמש. ישנם שלושה סוגים עיקריים של גגות שניתן להשתמש בהם לבריכות – מתכת, רעפים או סינדרבלוק.

גגות מתכת הם הסוג הפופולרי ביותר, והם גם היקרים ביותר. הם טובים לכיסוי שטחים גדולים במהירות, אבל הם עשויים להיות קשים לתחזוקה. רעפים זולים יותר מגגות מתכת, אבל הם לא מחזיקים מעמד לאורך זמן. גגות סינדרבלוק הם האפשרות הזולה ביותר והם גם הקלים ביותר לבנייה. עם זאת, הם אינם מכסים שטח רב כמו גגות מתכת או רעפים, והם אינם עמידים.

 

העלויות עבור סוגים שונים של בריכה בישראל

אם אתם מחפשים לבנות בריכה בישראל, יש כמה עלויות שונות שתצטרכו להיות מודעים אליהן. להלן פירוט העלויות עבור סוגי בריכות שונים בישראל:

בריכה בקרקע: זהו הסוג הנפוץ ביותר של בריכה, והיא יכולה לעלות בין 6,000 ל-15,000 דולר לבנות.

זהו סוג הבריכה הנפוץ ביותר, והוא יכול לעלות בין 6,000 ל-15,000 דולר לבנות. בריכה מעל הקרקע: בריכות אלו עשויות להיות יקרות יותר לבנייה מאשר בריכה בתוך הקרקע, אך הן גם נוטות להחזיק מעמד זמן רב יותר. הם יכולים לעלות בין 10,000 ל-25,000 דולר.

בריכות אלו עשויות להיות יקרות יותר לבנייה מאשר בריכה בקרקע, אך הן גם נוטות להחזיק מעמד זמן רב יותר. הם יכולים לעלות בין 10,000 ל-25,000 דולר. בריכת מרפסת או מרפסת: בריכות אלו נבנות לרוב כחלק מהעיצוב החיצוני של הבית. הם יכולים לעלות רק 1,500 $ להתקנה.

בריכות אלו נבנות לרוב כחלק מהעיצוב החיצוני של הבית. הם יכולים לעלות רק 1,500 $ להתקנה. בריכה סולארית: בריכה מסוג זה בנויה באמצעות סוג מיוחד של זכוכית שאוספת את אור השמש לחימום המים. הם יכולים לעלות עד $50,000 להתקנה.

 

 

גורמים שיש לקחת בחשבון בבחירת בונה בריכות בישראל

כמה עולה לבנות בריכה בישראל?

בבואנו לבחור בונה בריכות בישראל, ישנם מספר גורמים שיש לקחת בחשבון. הגורם הראשון והחשוב ביותר הוא גודל הבריכה הרצויה. בוני בריכות יכולים ליצור בריכות מבריכות קטנות וצנועות עד לבריכות שחייה ענקיות ומפנקות. הגורם החשוב הבא שיש לקחת בחשבון הוא סוג הבריכה שאתה רוצה. בוני בריכות יכולים ליצור בריכות פיברגלס או בטון, שתיהן עמידות מאוד. אם אתם מחפשים בריכה שתשמש בעיקר לשחייה, בריכת פיברגלס עשויה להיות האפשרות הטובה ביותר. עם זאת, אם אתה מתכנן להשתמש בבריכה שלך לפעילויות אחרות כגון שיזוף או אירוח, בריכת בטון עשויה להיות מתאימה יותר.

הגורם האחרון שיש לקחת בחשבון בבחירת בונה בריכות בישראל הוא המחיר. בוני בריכות בישראל משתנים במחיר בהתאם לסוג הבריכה שהם יוצרים, גודל הבריכה והאם הם כוללים או לא תוספות כמו תאורה וגינון. באופן כללי, בריכות קטנות יותר יעלו פחות מבריכות גדולות יותר, ובריכות בטון יעלו יותר מבריכות פיברגלס. עם זאת, לעיתים קרובות יש הנחות זמינות למשפחות או קבוצות של אנשים שרוכשים מספר בריכות בו זמנית. אז אל תפחד לשאול את בונה הבריכה שלך לגבי הנחות!

 

בדיקה ותיקון המאגר לפני פתיחתו לציבור

בדיקת הבריכה שלך לפני שאתה פותח אותה לציבור היא חיונית כדי להבטיח חוויה בטוחה ומהנה לכולם. הקפידו לבדוק את מפלס המים, מערכת הסינון והצנרת. להלן מספר עלויות הקשורות לבדיקה ותיקון מאגר:

-בדיקת מים: $100-$500

-בדיקת מערכת סינון: $200-$800

-בדיקת אינסטלציה: $1,000-$2,000

 

שאלות נפוצות

כאשר מתקצבים בריכה בישראל, יש לקחת בחשבון כמה דברים. עלות בריכה בישראל יכולה להשתנות בהתאם לגודל וסוג הבריכה שתרצו לבנות. להלן פירוט של כמה מהעלויות הנפוצות יותר הקשורות לבניית בריכה בישראל:

– בניית בריכה: זה יכול לנוע בין כ-7,000 $ לבריכה קטנה בחצר האחורית ועד למעלה מ-60,000 $ לבריכה גדולה בדרגה מסחרית.

– ציוד וחומרי בריכה: ציוד לבריכה כמו אריחים, דיס וסיפון יכול להצטבר במהירות, ועשויים לדרוש הזמנות מיוחדות אם לא זמין בחנויות המקומיות. בנוסף, ייתכן שיהיה צורך לרכוש חומרים מסוימים כמו איטומי מים או משאבות שקעים בחו"ל.

– רישוי והיתרים לבריכה: בהתאם למיקום הבריכה שלך ולסוג הבנייה שבה נעשה שימוש, ייתכן שיהיה עליך לקבל אישורים מהעיריות המקומיות. במקרים מסוימים, היתרים עשויים לדרוש גם שכירת קבלן בעל הכשרה ספציפית בבניית בריכות שחייה.

– תחזוקה ותחזוקה: שמירה על בריכה נקייה ומתוחזקת היא בהחלט הוצאה שוטפת, במיוחד אם יש לכם ילדים שמשחקים בה. החלפת מסננים חודשית, מריחת קרם הגנה וטיפול במים יכולים להסתכם במהירות.

 

סיכום

אין תשובה אחת לשאלה זו, שכן עלות בניית הבריכה תשתנה בהתאם למיקומך, לגודל ולתכונות שלך. עם זאת, ריכזנו רשימה של כמה דמויות כדורסל שעשויות לתת לך מושג מה אתה יכול לצפות לשלם. זכור כי אלו הן הערכות בלבד ואין להשתמש בהן כמדריך סופי לתמחור; תמיד להתייעץ עם קבלן או אדריכל מוסמך כאשר שוקלים עבודות בנייה.

 

דילוג לתוכן