קרדיט ל Lê Minh באתר PEXELS

כמה עולה הסעות לחתונה?

כאשר שואלים כמה עולות הסעות לחתונה, באותה נשימה חשוב לשאול מה השירות כולל, באיזה רכב עתידים להסיע אתכם, היכן נקודות האיסוף של המוסעים לחתונה ועוד. במילים אחרות, ישנם גורמים שונים אשר מרכיבים את התמונה המלאה של מחיר הסעות לחתונות.

כמה מילים על בחירת חברת הסעות

בסופו של דבר, חברת ההסעות לא אמונה רק על איסוף והורדה, היא למעשה אחראית על הבטיחות שלכם ושל האורחים אשר מגיעים לחונה שלכם. בין אם אתם צריכים השכרת לימוזינה, מיניבוס או בכלל אוטובוס לאורחים, הזמינו שירות הסעה לחתונה שלכם בידיעה מלאה כי החברה מקצועית ובעלת מוניטין. אחרת, אתם מסתכנים באיחורים לחתונה, או אפילו בנהגים לא מקצועיים.
זו הסיבה לכך שכל כך חשוב לערוך סקר שוק לפני שמזמינים שירותי הסעות לחתונות. אחרת, אתם עלולים למצוא את עצמכם עם החברה הלא נכונה, שאולי גם תגבה ממכם מחירים לא ריאליים לשוק.

7 דברים שחברת ההסעות חייבת להקפיד עליהם

עידן רייכל בזמנו שר למישהי מילות שירים כמו "ואם תבואי אליי", אבל האמת היא, שעם חברת ההסעות הנכונה הוא היה יכול פשוט לסמוך על אותה אחת שתגיע. זו בעצם המהות של חברת הסעות לחתונות, וחשוב להבין את זה לפני שמדברים על מחירי הסעה לחתונות. בפועל, התפקיד של חברת ההסעות הוא לשנע את הזוג או את האורחים, וזאת בצורה הבטוחה ביותר.

בצמוד לכך, על חברת ההסעות להקפיד על כמה דגשים מאוד חשובים:

  1. מקצועיות ואמינות: על החברה לדייק בשעת האיסוף והפיזור, מכיוון שלחתונות אף אחד לא מאחר.
  2. רישיון עסק: כל חברת הסעות אמורה להחזיק ברישיון עסק בתוקף.
  3. צוות מקצועי: חברת הסעות לחתונות אמורה להחזיק נהגים מנוסים, אדיבים וסבלניים.
  4. צי רכבים: אין ספק כי הרכבים של החברה חייבים להיות חדשים, נקיים ומתוחזקים היטב.
  5. הקשבה ללקוח: חברה מקצועית אמורה להיות קשובה לצרכים ולרצונות שלכם.
  6. גמישות: החברה צריכה להיות מסוגלת להתאים את השירות לצרכים הספציפיים שלכם.
  7. זמינות: החברה צריכה להיות זמינה לתת לכם מענה לכל שאלה או בקשה.

אז, כמה עולה הסעה לחתונה?

מחירי הסעות לחתונות יכולים לנוע בין מאות לבין אלפי שקלים, תלוי אם אתם צריכים השכרת מיניבוס או כלים גדולים יותר, אולי בכלל השכרת לימוזינה לחתונה. ככה או ככה, המחירים לא אמורים לעבור את הרף של כ-800 – 1,600 ₪ בגין הסעה קצרה באוטובוס (בד"כ עד 50 ק"מ). אם אתם צריכים דווקא השכרת מיניבוס, נניח עד 30 ק"מ, המחירים בד"כ ינועו בין כ-400 – 800 ₪ עבור מיניבוס 20 מקומות ישיבה. בפועל, המחירים מאוד משתנים בין החברות השונות, לכן ההמלצה שלנו לסיום היא – בצעו השוואת מחירי הסעות לחתונות. כך תוכלו לחסוך כסף מצד אחד, ומצד שני, גם למצוא חברות מקצועיות בתחום.

דילוג לתוכן