קרדיט ל Jean van der Meulen באתר PEXELS

כמה עולה הובלת מקרר?

לשאלה, כמה עולה הובלת מקרר, יש כמה תשובות אפשריות, הכל תלוי בסוג ההובלה, האם צריך עבורה מנוף הובלות, עד כמה הגישה לדירה נוחה או מאתגרת, איזה גודל המקרר ומהו משקלו ועוד. רגע לפני הזמנת מובילים, ריכזנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת כדי לצלוח את ההובלה בשלום.

הובלת מקרר מצריכה מנוף הובלה?

בעוד כי מחיר הובלת מקרר נע בין כמה מאות שקלים בדרך כלל, המחיר הזה לרוב יהיה מושפע מגורמים שונים. לצורך העניין, מיקום ההובלה משחק תפקיד משמעותי בקביעת המחיר, כמו גם סוג הגישה לאותו מיקום. למשל, בבניינים אשר עברו תמ"א 38 בד"כ המעליות קטנות יותר וגרמי המדרגות לרוב יהיו יותר צרים. במקרים אלו, לא יהיה מנוס מאשר להזמין חברת הובלות אשר מגיעה עם מנוף הובלת מקרר. במקרה זה, ראו מחיר הובלת מקרר אשר כולל גם השכרת מנוף, כי כנראה לא תהיה אופציה אחרת, במיוחד אם מדובר במקרר גדול. לכן, רגע לפני שמזמינים מובילים חשוב לשלוח לחברה תמונה או מידות של המעלית והמדרגות. באופן הזה המובילים יוכלו להגדיר מראש את סוג ההובלה אשר נדרשת.

מחיר הובלת מקרר עם ובלי מנוף

בין אם אתם צריכים הובלת מקרר עם או בלי מנוף הובלות, המחירים משתנים בהתאם. כמו כן, יצוין כי במידה שאתם אכן צריכים השכרת מנוף, המחיר של השכרתו משתנה בהתאם לגובה הקומה אשר אליה צריך להוביל את המקרר.
אלו בדרך כלל יהיו טווחי המחירים עבור הובלות מקררים עם ובלי מנופים:

 • הובלה ללא מנוף: השירות הזה בדרך כלל יעלה לא יותר מ-350 – 650 ₪, תלוי בעיקר בסוג המקרר.
 • הובלת מנוף:
  • עד קומה 6 המחירים ינועו בין 300 – 500 ₪ לשעה.
  • עד קומה 10 השכרת מנוף לשעה תעלה כ-400 – 800 ₪.
  • עד קומה 12 מנוף הובלות יעלה כ-700 – 900 ₪ בממוצע לשעה.
  • עד קומה 16 מחיר השכרת מנוף לשעה ינוע בין כ-800 – 1,200 ₪ בממוצע.
  • השכרת מנוף הובלות ליום שלם אמורה לעלות בין כ-2,000 – 3,500 ₪ בממוצע.

עד כמה המחיר של הובלת המקרר ניתן למיקוח?

באופן כללי, אכן ניתן לנסות להתמקח על מחיר הובלת מקרר עם מנוף או בלי מנוף, אבל האמת היא שישנה שיטה הרבה יותר מוצלחת עבור הורדת מחירים.
קוראים לשיטה הזאת השוואת מחירים בין חברות הובלות, מה שעתיד לחסוך לכם בארנק לפחות כמה עשרות שקלים. אם סקר השוק שלכם מוצלח, תוכלו לחסוך אפילו עשרות אחוזים על השירות.

על מנת להשוות מחירים בצורה באמת נכונה ואפקטיבית, ההמלצה הכי טובה היא למצוא אתר השוואות ולקבל שם לפחות 3 הצעות מחירים שונות.
בפועל, השוואת העלויות מתבצעת ברמה המקומית, כלומר יהיה עליכם לקבל הצעות מאת מובילים אשר מספקים שירות ספציפית באזור שלכם. ככה ניתן לקבל את ההצעת הטובות ביותר.

דילוג לתוכן