,קרדיט ל FREEPICK

כמה עולה דוד שמש 80 ליטר?

בין אם אתם צריכים לדעת כמה עולה דוד שמש 80 ליטר, או שמא אתם צריכים דוד גדול יותר עבור משפחה גדולה, המחירים בימינו קיימים באינטרנט, ככה שרק צריך לעשות סקר שוק קצר. בשורות הבאות, נעבור על המחירים הצפויים לכם בעת התקנת סוג הדוד הנדרש – המשיכו לקרוא כדי לדייק את ההתקנה.

מה משליך על מחיר דוד שמש?

בעוד כי מחירי דודי שמש יכולים להשתנות בהתאם לכמה פקטורים שונים, בדרך כלל הגורם העיקרי אשר ישליך על המחיר יהיה סוג הדוד, כלומר איזו חברה מייצרת אותו ובאמצעות אילו סוגי חומרים. כמו כן, יש לקחת בחשבון אלמנטים נוספים שבדרך כלל יש צורך להתקין, כמו למשל קולטי שמש אשר מותקנים במקביל להתקנת דוד השמש שלכם.

יתרה מכך, חלק מהאנשים מעוניינים להתקין דוד עם תוספת אמייל, בעוד כי חומר זה יוצר את הבידוד המושלם בין הדוד למים עצמם, מה שצפוי לעלות כמה מאות שקלים נוספים. לבסוף, מיקום ההתקנה גם הוא משליך על המחיר של הדוד, כאשר ההמלצה הכי טובה היא לאתר מתקיני דודי שמש אשר מספקים שירות ספציפית באזור שלכם. ככה הם יגיעו מקרוב, ולא יצטרכו לחייב אתכם בתוספת תשלום בגין נסיעות ארוכות.

אז, כמה יעלו דודי שמש בנפחים שונים?

בין אם אתם צריכים לברר לגבי מחיר דוד שמש 80 ליטר, או שמא אתם צריכים דוד יותר גדול מזה, באינטרנט יש לכם בימינו את כל המחירים מרוכזים באתרים שונים. לפי בדיקה שערכנו בעצמנו, גילינו כי המחירים יהיו צפויים לנוע בין הטווחים הבאים:

  • דוד קטן בנפח 30 ליטר יהיה צפוי לעלות כ-800 – 1,100 ₪ בממוצע.
  • דוד שמש 80 ליטרים: מחירו ינוע בדרך כלל בין כ-1,900 – 2,500 ₪ כולל קולטים.
  • דודים של 120 ליטר יעלו בין כ-2,600 – 3,100 ₪ כולל קולטים.
  • דוד 150 ל' בדרך כלל יתומחר בין כ-2,500 – 2,800 ₪ בממוצע, כולל קולטי שמש.
  • דודי 200 ל' יהיו צפויים לעלות בין 1,300 – 2,050 ₪ כולל קולטי שמש.

איך להוזיל עלויות התקנת דוד שמש?

אם אתם מעוניינים, וכנראה שאתם מעוניינים להוזיל מחירי דוד שמש 80 ליטר, הסתכלו מהם מחירי דודי שמש השונים בטופ דודים ובאתרים נוספים, בדקו המלצות מלקוחות, בדקו מחירון דודים, ובאופן כללי, בצעו סקר שוק. חשוב לציין כי סקר השוק אמור לכלול יצירת התקשרות עם 3 מתקינים שונים לכל הפחות, ככה שתוכלו לסקור את השוק בצורה מקיפה דיה.

בכל מקרה בו אתם מתקשים עם מציאת המתקין הנכון לסוג דוד השמש, קחו בחשבון שבדרך כלל ניתן לקבל ייעוץ טלפוני לפני שמזמינים מתקין כזה או אחר. ככה תוכלו לדון בסוג הדוד אשר לבסוף יותקן, לקבל עצה חכמה מאת אנשי מקצוע, ובסוף, להחליט בעצמכם מה בדיוק אתם רוצים להתקין. כך מבצעים סקר שוק אשר חוסך בעלויות בכיס.

דילוג לתוכן