כמה עולה בייביסיטר בישראל

כמה עולה בייביסיטר בישראל

מחפשים להזמין בייביסיטר בישראל? להלן מספר עלויות ממוצעות לשירותים בכל הארץ. תעריף שעתי בייביסיטר: ש"ח 25

ישראל היא מקום מושלם לגדל משפחה. המדינה בטוחה, ויוקר המחיה סביר מאוד. חיסרון אחד למגורים בישראל, לעומת זאת, הוא העלות הגבוהה של טיפול בילדים.

בייביסיטר במשרה מלאה יכולה לעלות בין 5$ לשעה עד 10$ לשעה, ובייביסיטר במשרה חלקית יכולה להגיע עד 15$ לשעה. בנוסף, ארוחות ילדים והסעות יכולות להצטבר במהירות.

אם אתם מחפשים מקום נהדר לגדל משפחה, ישראל בהחלט שווה לשקול. עם זאת, ודא שיש לך מספיק כסף כדי לכסות את העלויות הגבוהות של טיפול בילדים.

סוגי בייביסיטר בישראל

יש כמה סוגים שונים של בייביסיטר בישראל. הסוג הנפוץ ביותר הוא בייביסיטר חי. בייביסיטר מסוג זה חי עם המשפחה ומטפל בילדים בזמן שהוריהם אינם. סוג נוסף של בייביסיטר הוא המטפלת. בייביסיטר אלו עובדות במעון ומטפלות בילדים במהלך היום. בדרך כלל הם מקבלים שכר לפי שעה, ולפעמים הם מקבלים בונוסים או הרשאות מיוחדות בהתאם למידת העבודה שלהם.

סוג נוסף של בייביסיטר הוא המטפלת. בייביסיטר אלו עובדות עבור משפחות שיש להן ילדים, אך לרוב הן מתגוררות עם המשפחה. הם בדרך כלל מקבלים משכורת, והם בדרך כלל אחראים על הכל, החל מטיפול בילדים בזמן שהוריהם בעבודה ועד לדאוג שהילדים יאכילו ומשחקים איתם.

איך למצוא בייביסיטר בישראל

מציאת בייביסיטר יכולה להיות משימה לא פשוטה עבור מישהו חדש בישראל. הנה כמה טיפים שיעזרו לך להתחיל:

– נסה לחפש באינטרנט או במדור המודעות של העיתונים. אתה יכול גם לשאול חברים או משפחה אם הם יודעים על בייביסיטר.

– אם אינך מוצא דבר באינטרנט או דרך העיתון, נסה ליצור קשר עם סוכנויות מקומיות המספקות שירותי שמרטפות. לסוכנויות האלה תהיה כנראה רשימה של בייביסיטר זמינות ויכולות לעזור לך לבחור אחת שתואמת את לוח הזמנים והצרכים שלך.

– לבסוף, אם אתה עדיין לא יכול למצוא בייביסיטר, שאל במקום העבודה שלך או בקבוצות קהילתיות. אנשים רבים יודעים על מישהו שיכול לצפות בילד שלהם בזמן שהוא לא.

איך משלמים לבייביסיטר בישראל

אם אתם צריכים בייביסיטר בישראל, יש כמה דברים שכדאי לזכור. ראשית, העלות של בייביסיטר תשתנה בהתאם לעיר בה אתה נמצא, אבל בדרך כלל, צפו לשלם בסביבות ש"ח 150-250 לשעה. שנית, הקפד לבדוק עם הרשויות המקומיות שלך איזה סוג רישיון תצטרך אם אתה מחפש בייביסיטר מקצועי. לבסוף, הקפד לשאול את החברים והמשפחה שלך אם הם מכירים מישהו שיהיה מוכן לצפות בילד שלך במחיר סביר. 

מתי כדאי לשכור בייביסיטר בישראל?

האם יש קבוצת גיל ספציפית שהכי קשה לטפל בה בעצמך? יותר מסביר להניח, אם אתה שואל את עצמך את השאלה הזו, אתה מהגר שזה עתה הגיע או הורה לראשונה עם ילדים קטנים. לפני שתחליט לשכור בייביסיטר, הקפד לעשות את המחקר שלך. יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון לפני ביצוע השיחה:

-בני כמה התינוקות שלך?

כאשר בוחרים בייביסיטר, חשוב לקחת בחשבון את הגילאים של ילדיכם. אם אחד מילדיכם או שניהם צעירים מאוד או מבוגרים מספיק כדי להיות מסוגלים לדאוג לעצמם, ייתכן שלא תצטרכו בייביסיטר כלל. עם זאת, אם שני ילדיכם מתחת לגיל שנתיים ועדיין אינם ניידים מספיק כדי להסתובב או עדיין אינם יכולים להאכיל את עצמם באופן עצמאי, אז מומלץ שמישהו יישאר איתם כל הזמן. הגיל הממוצע לשן הראשונה של תינוק הוא בסביבות גיל שישה חודשים, כך שבשלב זה ילדכם יוכל להחזיק את כוס החלב שלו ולשבת ללא סיוע. אם ילדכם עדיין לא מוכן למוצקים (או אם אתם מעדיפים שלא יתחילו מוצקים עד שהם גדולים יותר

איפה אפשר למצוא בייביסיטר ליד תל אביב

יש הרבה מקומות בהם תוכלו למצוא בייביסיטר בתל אביב. הנה כמה דוגמאות:

– מודעות מסווגות מקומיות

– אתרי מודעות מקוונים (כמו Kijiji, Craigslist או Olala)

– רשתות חברתיות (כמו Facebook, Google+ או Twitter)

– קבוצות הורים מקומיות 

– עיתונים מקומיים

– תחנות רדיו מקומיות

איפה אפשר למצוא בייביסיטר ליד ירושלים

ישנן סוכנויות רבות המציעות שירותי שמרטפות בירושלים. כמה סוכנויות המציעות שירותי שמרטפות בירושלים כוללות:

– ממלכת הילדים

– קידזניה

– הורות שובבה

– בייביסיטר בקרבתי

– בייביסיטר בקרבתי 

– בייביסיטר מאתר

 

מה כדאי לכלול בהוראות לבייביסיטר?

כלול הנחיות לבייביסיטר מה לעשות אם התינוק מתעורר במהלך הלילה, באיזו תדירות לבדוק את התינוק, ומה לעשות אם התינוק לא מגיב או מרעיש. ההוראות צריכות לכלול גם מידע כיצד ליצור קשר עם הבייביסיטר אם יש בעיות כלשהן. כמה הנחיות נפוצות עבור בייביסיטר כוללות:

-אם התינוק מתעורר, השאר אותו ער על ידי שירה או דיבור איתם עד שיירדם בחזרה.

-אם התינוק לא מגיב, בדוק את הפה והאף שלו לאיתור חסימות, תן להם מוצץ ונער אותם בעדינות. אם הם לא מגיבים לאחר 15 דקות, התקשר לרופא או 911.

-אם התינוק מרעיש אך אינו מגיב, הרגיע אותו והמתן 15 דקות לפני שתתקשר לרופא או 911. אם הרעש נמשך לאחר 15 דקות, נסה לשים אותם שוב בעריסה ואז התקשר לרופא או 911.

האם בייביסיטר של ישראל טובה לטיפול בילדים שלך?

אין תשובה חד משמעית בכל הנוגע לעלות של בייביסיטר בישראל. עם זאת, רוב הבייביסיטרים גובים בין ש"ח 100-200 לשעה, תלוי בניסיון ובכישוריהם. בנוסף, חלקם עשויים גם לגבות תשלום עבור הובלה או ארוחות. בנוסף, סוכנויות מסוימות או בני משפחה עשויים להציע תעריפים מוזלים עבור מספר שעות בשבוע. בסופו של דבר, חשוב לעשות מחקר משלך ולדבר עם הורים אחרים שהשתמשו בבייביסיטר בעבר כדי לקבל תחושה של מה צפוי בדרך כלל מבחינת שירות.

כיצד לבחור בייביסיטר הטוב ביותר עבור התינוק שלך?

אין תשובה חד משמעית לשאלה זו, מכיוון שהבייביסיטר הטוב ביותר עבור התינוק שלך ישתנה בהתאם לגיל, אישיותו והעדפותיו. עם זאת, כמה גורמים שיש לקחת בחשבון בבחירת בייביסיטר כוללים את הניסיון שלהם בטיפול בילדים, האם יש להם כישורים או הסמכות רלוונטיות והאם יש להם אסמכתאות. אם אינך מצליח למצוא בייביסיטר התואם את הצרכים הספציפיים שלך, אתה תמיד יכול לנסות משאבים מקוונים, כגון ספריות שמרטפות או אתרי אינטרנט של בייביסיטר.

סיכום

כהורה טרי, אתה ללא ספק עסוק ואין לך זמן לחפש בייביסיטר. אבל מה אם תמצא אחד שיצפה בילד שלך בחינם? למרבה הצער, למצוא מישהו שיצפה בילד שלך בחינם בישראל יכול להיות קשה, במיוחד כשמדובר במציאת מישהו עם ניסיון בתחום. עם זאת, ישנם כמה משאבים מקוונים נהדרים שיכולים לעזור לך למצוא בייביסיטר שמתאימה למשפחתך. אם אתם מחפשים בייביסיטר בישראל, הקפידו לבדוק את רשימת מרכזי הטיפול בישראל המובילים בישראל. 

 

שאלות נפוצות

כמה משלמים לבייביסיטר בישראל?
-מחיר תעריף שעתי לבייביסיטר בתל אביב הוא 56 ₪

מה ההבדל בין בייביסיטר למטפלת?
-בעוד שמטפלות מועסקות על בסיס קבוע (או חצי קבוע), בייביסיטר נוטות להיות מטפלות לפי הצורך. זה אומר שהם נשכרים כדי לצפות בילדים אחרי שעות הלימודים או בזמן שההורים נהנים מבילוי ערב. גם החובות שלהם שונות, כלומר המוקד העיקרי של בייביסיטר הוא התבוננות בילד שלך – ושמירה על בטיחותם.

מהן תחומי האחריות של בייביסיטר?
-מבצע עבודות בית קלות. מוביל ילדים בפעילויות מהנות. שומר על אזורי המגורים והמשחק של הילדים מסודרים. עוזר בשיעורי בית והדרכה לפי הצורך. מטפל בתינוקות, כולל האכלה, החתלה והלבשה.

דילוג לתוכן