קרדיט ל RDNE Stock project באתר PEXELS

כמה עולה ביטוח פספורט קארד?

כאשר שואלים כמה עולה ביטוח פספורט קארד, או כמה עולה כל ביטוח נסיעות לחו"ל מסוג אחר,
התשובה הברורה היא: כמה שקלים בודדים ליום בודד בחו"ל, וכמה עשרות שקלים בודדים או מאות שקלים בודדים לתקופה ארוכה יותר. כמה בדיוק תשלמו וכיצד נקבע המחיר? – המשיכו קריאה זריזה כדי לחסוך בכיס.

במה פספורט קארד שונה מביטוחים אחרים?

בסופו של דבר, רוב ביטוחי הנסיעות לחו"ל מציעים את אותם הכיסויים ובאותן רמות כיסוי, כאשר חלק מהחברות מציעות רמות כיסוי עד 3 – 5 מיליון ₪ על הוצאות רפואיות. עם זאת, עדיין ישנם הבדלים מסוימים בין חברות הביטוחים השונות, ורוב ההבדלים מתבטאים בעיקר במחירים של הפוליסות. בתוך כך, פספורט קארד אינו שונה במהותו מביטוחי נסיעות אחרים, אבל הוא כן מתאפיין בעיקרון אחד מהותי אשר נחשב בתור יתרון חשוב. בניגוד לביטוחים אחרים, חברת פספורט קארד מציידת אתכם בכרטיס מגנטי ייחודי אשר באמצעותו ניתן לשלם במקרה של הפעלת הפוליסה בחו"ל. השיטה הזאת מאוד נגישה וזמינה, ממש בדומה לנוחות של כרטיס האשראי בארנק שלכם.

כמה יעלה לי ביטוח נסיעות פספורט קארד?

רגע לפני שנפרוס בפניכם מחירים מומלצים לביטוח נסיעות פספורט קארד, היכנסו לאתר pcard.co.il וגלו מחירון ביטוח נסיעות לחו"ל, בו תוכלו למצוא את כל המחירים הרלוונטיים לכם.
אם הולכים על המחירים הנהוגים בשוק, הרי כי ביטוח נסיעות לחו"ל מטעם חברת פספורט קארד אמור לעלות לכם כמה שקלים בודדים ליום.
אם מדובר על פרק זמן של שבוע בחו"ל, המחירים בדרך כלל ינועו בין הטווחים של עשרות שקלים בודדים. זאת, בהנחה שאתם צריכים ביטוח נסיעות סטנדרטי.

יש לציין, במקרים מסוימים מחירי ביטוחי נסיעות לחו"ל עשויים להיות יותר גבוהים, כמו למשל במקרים הבאים:

  • נסיבות הטיול: אם אתם מתכננים להשתתף בפעילויות אשר מוגדרות בתור "אקסטרים", קחו בחשבון שהביטוח יהיה יקר יותר ברוב המקרים.
  • נסיבות רפואיות: אם אתם חלילה לוקים באיזו מחלה כרונית כזאת או אחרת, רוב חברות הביטוח בדרך כלל יתמחרו את הפוליסה במחירים גבוהים יותר.
  • נסיבות נוספות: במקרים של מבוטחים אשר מעשנים, מבוטחות בהריון עם סיכון וכו', המחירים עשויים להיות יותר גבוהים.

לסיכום, יש ביטוח נסיעות מומלץ יותר מהאחר?

בסיכומו של עניין, כמובן שישנם ביטוחים מומלצים לנסיעות לחו"ל, בעוד שביטוחים אחרים יהיו פחות מומלצים. על מנת לבחור את הביטוח הנכון, יש צורך לעשות איזשהו סקר שוק אשר יוביל אתכם לרכישת הפוליסה הנכונה.
כדאי לציין, סקר השוק שלכם תמיד צריך לכלול השוואה של מחירים בין חברות הביטוחים השונות, וככה תוכלו לאתר את הפוליסה אשר מתאימה לכם.
אם אתם מסתבכים בכל שלב של מציאת חברת ביטוח נסיעות לחו"ל, תמיד תוכלו לפנות טלפונית לפורטלים אשר מציעים שירות לקוחות.
כל עוד תערכו סקר שוק מקדים, וכל עוד תשוו עלויות, מציאת הביטוח המתאים תהפוך קלה יותר.

דילוג לתוכן